Honda VF 500 (1985)

Vlastník BorisRR
Vloženo 11.7.2006
Aktualizováno 24.2.2012

Skvělá motorka, poměr cena/výkon je bezkonkurenční.

Hondu VF500F jsem koupil na jaře roku 2005, předcházela jí MZ 150. Byl to muj první 4takt. Je to super retro stroj, 4 vál do V, 53KW, nejsilnější sériově vyráběné pětikilo až dodnes. Honda byla v roce 85 technicky velmi daleko, podvozkově bylo VF skvělé, tlumiče se dofukovali vzduchem, jak přední, tak zadní. Mrštná motorka co se krásně skládá do zatáček, véčkový motor šel krásně odspoda, super posaz, ani při dlouhé cestě mě neboleli záda, ani ruce. Až na brzdy které nebyly zrovna nejostřejší jí nemohu nic vytknout. Když jí srovnám s GSX600F, kterou jsem měl po ní, tak suzuki byla ve všem horší. Odjezdil jsem na ní sezónu 2005 jako 18ti letý a s papíry jen na 11KW, naštěstí bez průseru... To byl také důvod proč jsem jí musel ač velmi nerad prodat. Koupil jí odemne nadšenec a sběratel starých Hond, takže snad skončila v dobrých rukou...

_Mišunka_
_Mišunka_ napsal 05.05.11 v 23:00

moc hezké provedení

Touringrider
Touringrider napsal 11.02.08 v 23:21

krasavice....!!!!

napsal 10.05.07 v 15:17

Koupil jsem vfko 500 a chtel bych vedet proc ty vacky padaji nebo proc se zadira klika a t.d.<br />
Je teho na internetu moc ale nikdo nenapise pricinu. Musi byt nejakej duvot proc to dela a spusob jak temu zabranit. (nebo ne?)<br />
Prosim zaslaz na polly466@seznam.cz

napsal 04.04.07 v 08:59

Ahojky,prosim tě nemáš kliku do motoru nebo nevíš o nějakém motoru do VF500.Praskla mi voda a uvařil jsem jí.Děkuji Venca z J.H.pavouk.v@centrum.cz

Alesvf
Alesvf napsal 29.07.06 v 13:15

je vážně v moc pěkným stavu.Dej bacha at ji nepřetočíš rádi padaj ventyly do motoru.