Triumph Bonneville 800 (2005)

Vlastník Pat77
Vloženo 10.3.2015
Aktualizováno 10.3.2015

Bonneville moje srdeční záležitost.

První dojmy - Motorka se mi líbí pro svůj retro styl. Je to takový návrat ke kořenům. Nejvíce si jízdu užívám v otevřené přilbě s rychlostí kolem 60km/h, když si motor jenom brumlá a já mohu nasávat krajinu kolem mě.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nejvhodnější pro opravdové požitkáře :-)

Doplňky na motorce - Padací rám, ručně dělené sedlo ve stylu cafe racer, zpětná zrcátka cafe racer, držáky bočních kufrů, laděné originál výfuky triumph

Bonnevilla jsem si koupil jako motorku, která má duši. Nemusím každý rok řešit jetli má novější model líbivější design, větší výkon nebo nové elektronické asitetnty. Tahle motorka prostě nestárne. Výkon i jizdní vlastnosti jsou dostatečné a odpovídají stylu motorky. Můj stroj je z roku 2005, takže ještě poctivé karburátory. Originál laděné výfuky jsou tak akorát. V nižších otáčkách jenom tak brumlají, ale když se zatáne za plyn dokáží rozvybrovat i okení tabule
V roce 2014 jsem byl s ní na Korsice a cestu jsem si náramě užil. Nejvíce jí sedí výlety do 200 km. Je pravda, když jsem s ní jel na jeden zátah 15 hodin v sedle 1100 km tak jsem byl trochu v kolenou rozlámaný, ale také se to dalo

Věřím, že tuhle motorku už nikdy neprodám.

lonza
lonza napsal 17.03.15 v 20:55

Skvělé rozhodnutí,budeš spokojen,10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 17.03.15 v 18:36 10b.

10b a podepisuju tvůj komentář

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 17.03.15 v 16:29

stylová záležitost

Kudrys
Kudrys napsal 17.03.15 v 13:13 10b.

moc krásnej stroj, přeju hodně km

čert129
čert129 napsal 17.03.15 v 09:07

Moc krásné stroj přeji Ti hodně šťastných km. a vždy pohodu na cestách jasných 10 b.