Jawa 350/639 (1989)

Vlastník drx
Vloženo 16.3.2015
Aktualizováno 16.3.2015

V té době snad to nej,co se dalo nové sehnat . Hezky červená, kotouč , přední maska - prostě voňavka

MZ ETZ 125: Nebyla k sehnání :-)

První dojmy - Jako zobák jsem cítil její sílu a jelikož ještě nebylo oprávnění k řízení, jezdilo se kolem garáže ve sněhu a když ne to, tak aspoň jednou denně ji jít nastartovat :-).

Motorku bych doporučil pro - vhodná pro srdcaře :-)

Jelikož po cestě v té době jezdily vesměs stejné a nižší obsahy(až na vyjímky) , tak jsem se na ni cítil dostatečně konkurence schopný . Ti co jeli vepředu byli dostižení a předjeti, kdo se zařadil za mnou a držel se , byl chudák - Ono polykat několik kilometrů bílý dým z převážně levého válce co špatně spaloval a být celý i s motorkou pokropený malými a četnými kapičkami přepáleného oleje , si kdokoliv po chvíli rozmyslel . Taky se ovšem stávalo, že koho jsem pracně předjel , ten mi to vrátil v době, kdy se mou full throttle jízdou ulila svíčka a musel jsem ji na cestě vyměnit. Takový neustálý koloběh

drx
drx napsal 17.03.15 v 18:33

Já musel prodat, abych v r.1995 měl na tu u mého nicku SUZUKI GSX 750ES , a že potvora, byť stará , tak nebyla vůbec levná

xm-milan
xm-milan napsal 17.03.15 v 16:24

Přesto,že sedlám jiné stroje tak tento stroj stále vlastní a i když jej provezu tak 1x ročně pryč bych ho nedal.Je to mé mládí a spousta krásných vzpominek.

drx
drx napsal 16.03.15 v 20:09

Bohužel to byla jen taková letmá vzpomínka - už ji xx let nemám - ale děkuji trampe57- vidím ,že ty sedláš jako by model 640 s úpravama

tramp57
tramp57 napsal 16.03.15 v 20:02

Supéééér, další Jawák. Dneska se s váma roztrhl pytel. Tak ať ti to jezdí !