reline_unor

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Potok01 (4) napsal 26.12.2011 v 16:10

Doost dobrý.

Alda.DL (3) napsal 25.12.2011 v 22:39

Moc pěkná dovča a super cestopis-palec nahoru
Zdraví Alda DL -Bárzjací motorkáři a Motokan

Sefi21 (7) napsal 25.12.2011 v 17:50

Na gete. Jasně, s tím kurzem máš pravdu, to byl překlep no a ty nedostačující mapové podklaldy pro GPS jsme bohužel odhalili až na místě .

gete (-8) napsal 25.12.2011 v 17:17

1€ = cca 140 ALL

gete (-8) napsal 25.12.2011 v 17:14

Ak vám dávali kurz 1€=14 LKK, tak vás poriadne natiahli. Ale verím, že to je iba preklep. Veľmi slušnú mapu do gps (aspoň garmin) nie je problém na nete zohnať.
Dobrý trip, ale až na tú cestu do Fierze a Komani Lake ste išli najcivilizovanejšým Albánskom, čo znamená najmenej pôvodným, pre ktoré sa tam vlastne jazdí.

Milan1963 (283) napsal 25.12.2011 v 15:56

Parádní cesta.Hezky napsané.Jen jsem si myslel, že Caponord nemá slabin, ted' vidím, že má. Nicméně to je drobnost, když to čtu, jel bych taky.

JirikM (0) napsal 25.12.2011 v 08:26

Super vejlet, moc pěkný počtení. Očima sem hledal fotky, kde jsme tenhle rok byly taky . "Škodarské jezero", Trajekt, přehrady ... . Jen když jsme jeli na trajektu, tak jsme tam přespávali v té hospodě na břehu .. ale taky nás asi v 5:30 ráno probudili ... ať se jdeme připravovat nalodit .

motoblb (0) napsal 23.12.2011 v 13:53

Pěkně napsané,jen vylodit se v Řecku a vynechat METEORU,je podle mně škoda,ale aspoň máte důvod se tam vrátit

Sefi21 (7) napsal 23.12.2011 v 13:46

Na Sema. V pohodě, já to tak nebral. Vím že si byl letos taky v Albánii a myslel jsem to vážně. Pokud jste zabloudili někam, kde to stálo za to, tak dej vědět . Nechtěli jsme jezdit nějakej extrem a po cestách které jsme plánovali šlo projet bez nutnosti se po nich vracet zase zpět. I když je tam krásně, tak 10 dní i s cestou je na podrobnější prozkoumání Albánie poměrně málo .

bower (2) napsal 23.12.2011 v 13:41

Super cesta já jsem to letos absolovoval přesně opačnym směrem,do Igoumenitz po ose až na Korfu a do Benátek tim samym trajektem,my jsme byli ještě v Makedonii,v Albánských horách,kolem Skadarského jezera a taky jsem urval jeden kufr fotky jsou ke kouknutí tady pokud to bude někoho zajímat,moc pěkně jste se svezli //bandit650.rajce.idnes.cz/Expedice_Balkan_2011/

Sema (23) napsal 23.12.2011 v 13:27

Sefi>Zdar, nemyslel jsem to nijak zle nebo jako kritiku, to chraň bůh. Byla to je reakce na větu "kdo neviděl trajekt atd atd". Na Albánii považuji za nejúžasnější možnost jezdit po skoro opuštěných horách a kaňonech, kam ještě turistů moc nezavítá a lidi jsou tam o dost srdečnější než v turisticky profláklých destinacích(což ovšem IMHO platí celosvětově).

Sefi21 (7) napsal 23.12.2011 v 13:14

Na Sema. Tak nadhoď něco zajímavějšího . Příští rok se chceme do Albánie vrátit a přidat i Makedonii, budu rád za nějakej námět .

Sema (23) napsal 23.12.2011 v 12:55

Trajekt na jezeře Fierze to zásadní z Albánie opravdu není... Ale pěkný výlet

iman (25) napsal 23.12.2011 v 09:26

Celkom príjemné čítanie aj keď osobný zázitok je iste iné kafé. Tak verím že ešte na rok niečo pridáte.

Krouža. (6) napsal 23.12.2011 v 09:17

Hezkej výlet. Ale byla chyba vynechat Durmitor!

rrss (0) napsal 23.12.2011 v 08:47

V Igoumenici ještě na Kerkyře (tj. ještě v Řecku) se krade? Tak to jsme měli letos v květnu štěstí... Albánie no comment, bordel a nepříjemní domorodci, přitom stejně krásné římské památky jsou i v Rumunsku, s neskonale lepším přístupem domorodců (a stejně rozbitými cestami případně zcela prázdnými horami, pokud někdo chce jet terén).

Jirboz (11) napsal 23.12.2011 v 06:12

Paradni vylet a pekne napsany cestopis.