reline_unor

Na otočku k moři

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

31081 (689) napsal 03.07.2024 v 12:09

Já ti zas tak trochu závidím,protože je dost možné,že to nejkrásnější cestování ,a to na motorce ti možná teprve začíná,tak nepromarni čas a možnosti,které se víc a víc zužují .pozdravuji Tišnov Jo a cesta kolem Brna a Mikulov,to je vždy to nejhorší z cestování po Evropě

Mmm (7) napsal 29.06.2024 v 16:31

To opravdu ne to líp počkat až má člověk víc času

JDB (29) napsal 28.06.2024 v 13:41+1

Asi to bude tím jak přibývá lidí vlastnících motorku, tak se rozšiřuje i způsob jejího využívání. Vyšetřím si dva volné dny, mám motocykl, mám peníze na benzín a na ubytování. A pak se rozhodnu strávit ty dva dny na dálnici. Já to vůbec nechápu, tohle bych udělal jen kdybych se chtěl za něco potrestat. Vždyť třeba mezi těmi Jaroslavicemi a Dunajem je tolik nádherných silnic, že se můžu dva dny jenom smát do helmy a budu štěstím bez sebe. Říká se, proti gustu žádný dišputát, ale tohle mě opravdu překvapilo, i když je pravda, že se to začíná docela rozmáhat.

brejsa.cz (28) napsal 27.06.2024 v 07:41+1

Ta radost z první velké cesty je z tvého textu parádně cítit. Jezdi, užívej, foť..

Neeno (15) napsal 26.06.2024 v 00:55+1

No nevím,mastit to hlavně dálnicí není cestopis,a už vůbec ne zážitek. To je můj názor. Můj první trip byl to samé,tak nějak bez plánu dojet do Itálie kde to znám,vykoupat se při západu i východu slunce, dát si pizzu a dom,jen z více než 2100km bylo naopak pouze 100 po dálnici,zato krásně tam i zpět přes Alpy a v Čechách silnicemi co jsem neznal.Jen to nebylo na dva dny.
Na dva dny to vidím po Čechách,nebo do Alp na otočku.
Ale zase alespoň víš, že to příště dáš

Vasko969 (7) napsal 25.06.2024 v 14:10+1

Parádny mini trip. Pútavo napísané!!!

Nalge (32) napsal 25.06.2024 v 13:27

Vau, tak to bol expres. Že cestopis... Ako to bolo krátke čítanie, tak prekvapivo dobré a uvoľňujúce. Netradičné, ale chválim.

Kybergreg (88) napsal 25.06.2024 v 11:57

Moc pěkný výlet!
Jak dobře chrání Varan před deštěm? Píšeš od kolen dolů durch, tak to je jasný, a co zbytek - hlava, tělo, ruce?
Díky

H1956 (20) napsal 25.06.2024 v 11:31

Nějak nevím, co je špatně na waze. Já ji používám už 10 let a nemohu si ji vynachválit. Hlásí to pevné radary i mobilní hlídky, aktuální, je to skvělá aplikace.

Košo (58) napsal 25.06.2024 v 09:59

Stručně jasně popsán hezký krátký výlet na moto...Teď už asi budeš jezdit i delší trasy...???

valasek (166) napsal 25.06.2024 v 08:55+1

Jet se jen trochu projet a skončit na pláži u moře... to se tak často asi nevidí Výlet na dva dny ale vzpomínky na celý život. Taky čtivě a svižně popsaný

Obycejny_clovek (327) napsal 25.06.2024 v 03:29

No, už jsem četl ledacos... Říkal jsem si, že to bylo asi publikované nedodělané, ale ne, je to celé.
Je fajn, že se autor v pořádku vrátil, to je důležité
Pro příští cestopis tam vidím určitý prostor ke zlepšení.