reline_unor

Isola d. ELBA 2010 aneb po stopách Napoleona

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Supraauto (0) napsal 10.08.2011 v 23:41

Musím se připojit,hezky se to čte.

bisop (13) napsal 17.05.2011 v 07:53

Kov-je to tak jak jsem napsal,pokud to chceš rozebírat dale,tak to tady nezasírej a pojd do PM.
Nemám žádný zájem na tom balamutit tady čítatele článku,jestli jsem najel na pneu 2 nebo 4 tis km.Prostě hodně naložená motorka ve dvou si s měkou gumou na dalnici moc nerozumi...a dost už

Cirda-Potápění v okoli ostrova je mazec a chtel bych se tam vrátit.Je to tam ještě lepší jak na Korsice.
Na moto bys ho možná za den objel,jenže tam je tolik a ještě víc zajímavostí k prohlédnutí,že je týden akorát.

M

Cirda-35 (0) napsal 16.05.2011 v 11:25

hezký před pár lety jsem tam byl taky ale to jsme tam táhli loď a potápěli jsme se okolo celého ostrova.Takže pár tvých fotek je mi hodně povědomých na moto ten ostrůvek musíš projet za půl dne

Kov (23) napsal 15.05.2011 v 11:17

,,Sjetá nebyla,měla 2000km ale po cestě na Elbu,na dosti naložené motorce neobstála"
Tomu nerozumím. Měla najeto dva tisíce před odjezdem a cestou odešla? To by ale znamenalo, že ti guma vydržela jen asi 3,5tisíce km...? To je šílené! To bereš nějakou sportovní?

bisop (13) napsal 15.05.2011 v 10:13

TM-nášivka už je namontovaná a vedle ni Elba

Kov-Sjetá nebyla,měla 2000km ale po cestě na Elbu,na dosti naložené motorce neobstála.A navíc,v cizině není problém koupit novou gumu,vyjde to na stejné peníze,tak proč to řešit a trápit se tím ??

Kov (23) napsal 15.05.2011 v 09:24

Pěkné čtení. Na půlku června v této oblasti dost mizerné počasí. To ale bylo loni díky té sopce z Islandu asi v celé Evropě. Snad nám to všem letos vyjde líp.
Člověče jak můžeš vyrazit na dovču se sjetou gumou?
Tu závěrečnou větu že na kompletní projetí a poznání Korsiky je potřeba 7 dní, bych poopravil minimálně na týdny dva.
Měj se a přeju další krásné zážitky bez karambolu.

TM (0) napsal 14.05.2011 v 19:47

No opět goog, akorát nikde na tobe nevimím nášivku Corse ? Byl si tam vůbec?

kadeloid (0) napsal 11.05.2011 v 19:18

Elba je moc pěkná. Byl sem tam na cykloturisťáku pod stanem a zatim to byla asi nejlepší dovolená co sem byl. Na motorce se tam snad taky ještě někdy podívám. Jinak tak jak si žil Napoleon ve vyhnanství na Elbě bych taky bral.

mikni (103) napsal 10.05.2011 v 09:20

...pěkné,Elbu jsem minul cestou na Korsiku a asi to bylo škoda,tak snad někdy příště,přeju hodně dalších cest

Petřičák (184) napsal 09.05.2011 v 22:26

Parádní cestopis a skvělá inspirace na prima cestu. Přesně tenhle styl se mi líbí. Přeji vám oběma pohodovou letošní sezonu a podobnou, ne-li lepší dovolenou než loni. Snad se mi podaří něco takového taky podniknout.