reline_unor

Maroko: Marta, Ali Baba a zlobivá motorka

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

komár74 (4) napsal 15.04.2021 v 13:42+1

Ahoj moc pěkná cesta,Maroko jsme měli v plánu ale kvůli covidu jsme nejeli snad příště

DejnaK (1) napsal 19.03.2021 v 09:50+1

Moc https://www.motorkari.cz pěkné.

soklik (1) napsal 14.03.2021 v 16:42+1

Ahoj, hezky napsané,tiše závidím snad to jednou vyjde.Proč se ptali na hranicích na drona,tam se s nimi nesmí?Díky za odpověď.

JíraFZS (24) napsal 14.03.2021 v 14:28+1

Ahoj, moc pěkný cestopis. Máte můj respekt. Já bych to asi v té Francii otočil domů. Ale to bych zase přišel o tu cestu a proto vlastně cestujeme ne. Maroko určitě stojí za to, škoda že se ta arabská pohostinnost z pohádek o Šeherezádě změnila ve snahu okrást každého kdo přijede.

paliZBlavy (7) napsal 14.03.2021 v 10:28+2

pekne ste si užili, vrátane počasia Tiež som išiel desať hodín v takom daždi, na ktorý nikdy nezabudnem, ale mal som nepremok, takže som bol po celý čas v suchu a hlavne v teple, v topánkach mi "čvachtalo" (tri rolky toaleťáku na hoteli po vyriešili ). Bez neho by som to určite vzdal. Stalo sa mi, že aj pri slenečnej predpovedi počasia ma pri jednodennom výlete do Álp zastihla náhla prietž mračien a celú cestu späť som bol mokrý a bola mi zima. Odvtedy sa z garáže nepohnem bez nepremoku. Používam ho aj ako "windstopper" vrstvu na ak je zima.

Ale každý po svojom ...

Držte sa.

Kamikadze-Ace (3645) napsal 13.03.2021 v 19:33+2

hezké čtení a na závěr sem si počkal co bylo motocyklu

kosa1500 (1) napsal 13.03.2021 v 09:52+1

Super napsaný cestopis snad nebudeme už jenom vzpomínat .
Jak jste řešily lístky na trajekt na místě nebo dopředu.Díky

Destroyer (241) napsal 12.03.2021 v 21:28+1

po veľmi dlhom čase cestopis, ktorý mi sadol. Pekne napísané.

bulldogbiker (-3) napsal 11.03.2021 v 14:48+1

Pěkný

mich29 (9) napsal 06.03.2021 v 13:41+1

Nevím zda poděkovat za pěkný cestopis nebo “poděkovat” za další životní komplikace (chci tam taky a kde pořád brát tu dovolenou...). Každopádně supr počtení a zážitky k závidění. Díky.

barvajs (2) napsal 06.03.2021 v 13:17+1

Maroko je krásný. Problém se startovacím tlačítkem je klasika. Já v Erg Chebbi upek spojku a z Merrakeše jsem do Tangeru jel na laně...

Stanooo (8) napsal 05.03.2021 v 16:58+1

Moc pěkně napsané, hned bych jel taky.
Ale ta představa že při zpáteční cestě mě po výjezdu z trajektu čeká ještě 3000km domů, to mě trochu děsí (nás, co si nemůžem vzít víc jak 10dní dovolené v kuse).

Leoš73 (1) napsal 05.03.2021 v 09:57+1

Ahoj moc hezky napsané a problémy na cestách potkají dříve nebo později každého cestovatele a napsané to bylo na 1.

Pivko (85) napsal 04.03.2021 v 22:50+1

Cestopis na jedničku. poučný pro ostatní ,tak by to mělo vypadat. Vy si kupte pořádné hadry do deště a i jízda v dešti nebude tak zlá. Díky a snad i já to tam dám , mám z loňska lístek na trajekt zatím u ledu.

mardock (73) napsal 04.03.2021 v 21:51+1

pěkná cesta včetně cestopisu a v tandemu samozřejmě o to náročnější. Taky jsme si tyhle problémy užili 3000 km od domova, ale u mě to byl startér. Nakonec to vždycky nějak dopadne

Raisto01 (90) napsal 04.03.2021 v 17:03+1

Paradni, taky jsme si to na Stromu uzili. Nejlepsi je vsude dojet sam, to je real adventure
Jinak tlacitko je znama vec, jak by Vam potvrdili treba na Vstrom klubu.
Jezdete dal a hodne stesti.

31081 (689) napsal 04.03.2021 v 10:38+2

Moc pěkné čtení i fotografie .Mnoho zážitků a dobrofružství. Tyto země mě nelákají,ale to už je asi jedno

pbul (68) napsal 04.03.2021 v 09:24+1

"Nevýhodou bylo to, že se mýtné brány občas nacházely jenom pár kilometrů od sebe. Sundávat a oblékat mokré rukavice každých pár minut kvůli placení není zrovna pohodlné." řeším alá skipass, tedy karta někde v rukávu, hodně bran už má bezkontaktní terminály. a neuvažovali jste cestovat na dvou moto? resp. jak to zvládáš vzadu takový porce - nuda? Kdybyste to jeli znova. nevzali byste raději vlek a auto nechat zaparkovaný někde u přístavu v ESP?

Basset (4) napsal 04.03.2021 v 08:51+1

Díky za zajímavý cestopis! Jste borci! Náš Strom nás taky "vypekl" před lety při návratu od Lago di Garda, vypadalo to na pojistku pod sedlem - v servisu v Innsbrucku nám jej druhý den nastartovali a řekli "Nevypínat po celou cestu až domů". Nikdy potom už se nezjistilo, čím to bylo, a dodnes jezdí, už má třetího majitele a prý nezlobí... Přeji mnoho dalšího krásných zážitků na dvou kolech ve dvou! Váš blog si přečtu od A do Z. Díky!!

valasek (166) napsal 04.03.2021 v 08:37+2

Pěkná cesta i fotky Projel jsem Maroko na kole, je to krásná zem a určitě každý tam zažije velmi silné zážitky Když příště přibalíte na cestu i nepromoky, tak se spoustě nepříjemných vyhnete.

Juraj22 (171) napsal 04.03.2021 v 07:59+1

Tohle je snad první cestopis, který jsem přečetl celý
Krásná dovča, super zážitky a ty potíže s mašinou, ale na konec to dobře dopadlo a to je fajn