reline_unor

Jak jsem nechtěl do Alp

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

krystof-k (1) napsal 12.01.2021 v 21:09

Dekuji, hezké počtení pro inspiraci na sezónu.

libos73 (0) napsal 02.10.2019 v 20:36

Nádhera chlape . Perfektní inspirace, taky se tam s manželkou chystáme. Máš to všechno krásně popsané, takové pěkné vyprávění to je, dočetl jsem až do konce, díky

Finč (90) napsal 01.10.2019 v 13:03

Alpy rozhodně ano! A to počkej až projedeš Dolomity, nebo se podíváš do Francie To budeš vejrat

Jinak dík za článek

Dan66 (78) napsal 01.10.2019 v 01:37

Perfektní a díky.

delfuegos (1) napsal 30.09.2019 v 23:58

walaszek (44) napsal 29.09.2019 v 17:29

Pěkný cestopis. Ačkoliv jsou rakouské Alpy jedním z nejčastějších cestopisů, tak pokud je to čtivé a dobře napsáno (což v tomto případě rozhodně je) tak si cestopis vždy rád přečtu, takže Rakouské Alpy jsou skvělé, ale jak píše kolega přede mnou, mohu doporučit příště pokračovat až do Itálie, stojí to rozhodně za to. Přeju dálší pěkné km v sedle

Brukev (864) napsal 27.09.2019 v 14:09

Do Alp rozhodně ano!! nechci být za chytráka, ale pokud toto byla Vaše první cesta do Alp, tak vězte , že to pravé motorkařeni začíná ( nebo spíše pokračuje ) ještě mnohem dál a Italská passa jsou pro motokáře ráj !! Ok, není to zadarmo a musí se člověk vyhnout špičce , ale když se to správně naplanuje... tak je to prostě pecka !! Jinak fajn článek a jen tak dále ... a přesně jak píšeš - fotky jsou pro představu cajkový

kaspaji (4) napsal 26.09.2019 v 19:54

Chlapy, proc se hadate, kdyz si muzete roztrhat obcanky??? Fotky jsem zmensoval sam, protoze v navodu k tvorbe cestopisu je doporucena velikost. Mozna jsem to prehnal, pro reportazni ucely to snad staci...

OndraCB (101) napsal 26.09.2019 v 18:51

To 535xv:
Vadná predikce klávesnice = jedna moje hrubka. Kdežto někteří neumějí používat ani velká písmena, mezerník a interpunkci, že? Fotky ať si různými filtry upravuje každý, jak se mu líbí. Já mluvím o poškozování fotek redakcí. Je to kostičkaté jak fotky z Nokie 6230.

JiriK84 (4) napsal 26.09.2019 v 18:40

V Deštném v Orlických horách jste udělali chybu, že jste se vydali po silnici 310, určitě se sem někdy vydej znova, ale nahoře na konci Deštného na křižovatce u parkoviště nebo autobusáku nebo co to je, nezatáčej vpravo na 310, ale projeď křižovatku rovně, vyjeď nahoru na Šerlich a pak už pokračuješ pořád podel hranic po silnici 311 až do Mladkova, pěkná silnice, kloudný asfalt a po cestě v Neratově velký zrekonstruovaný kostel s prosklenou strechou. Jen je ta cesta užší, asi jen tak tak na míjení autobusu s osobákem.

535xv (27) napsal 26.09.2019 v 17:18

Ondra : rozhodně mi vadí upravený fotky méně,než pravopisný chyby,ty pracovníku

Yadi (2) napsal 26.09.2019 v 14:05

pěkně popsaný výletík

OndraCB (101) napsal 26.09.2019 v 11:48

Fotky opět poškozený resizerem, jako u cestopisu od Homoláka. Ten psal, že fotky dodal v pořádku. Může prosím někdo z redakce zakročit a odpovědnému pracovníkovy ten soft zakázat, nebo jej alespoň správně nastavit? Dík.

pepik-zdeněk (3) napsal 26.09.2019 v 11:23

Mě se to líbilo. Resumé č.2 nemá chybu. Ono je to mnohdy lepší.