reline_unor

Po Španělsku na skútru aneb méně je někdy více

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Finč (90) napsal 07.01.2021 v 11:49

Skvěle napsáno Ze Španělska mám na motorce projeté pouze Pyreneje křížem krážem, ale ten jih má taky něco do sebe
Jinak k tomu spaní... Takhle otravný komáry jsme zažili pouze při nocovačce v Braunau am Inn a prakticky jsme nespali. Jen jsme se na střídačku (né navzájem ) fackovali a stříkali repelentem.
Ve španělskejch nížinách jsme postavili moskytieru a nou stress

martin756 (10) napsal 03.01.2021 v 12:21

Díky za pozitivní komentáře Doufám, že se do Španělska někdy vrátím na silnějším stroji a prozkoumám místa, která tady v komentářích doporučujete

Kovoslav (-2) napsal 31.12.2020 v 09:26

Zdravím Gerarde,nádhera,to cestování jižním Španělskem.Je to můj,zatím,nesplněný sen.Byl jsi už jen kousek od města Almería,odkud se dá pohodlně lodí/trajektem dostat do města MELLILA,na kousku španělského území v severní Africe.Byl by jsi pořád ve Španělsku(EU),ale v Africe!!

callowsick (469) napsal 30.12.2020 v 21:16

Moc hezký

Jarda-Bekr (44) napsal 30.12.2020 v 11:16

Paráda

FatBoy105th. (35) napsal 29.12.2020 v 15:11

Krasny vylet co pise Valasek , pod to bych se rovnez podepsal Me Spanelsko chytlo tak , ze jsem tam motorku "hangaroval' s malou prestavkou skoro ctyri roky a najel tam vcetne Portugalska pres 60.000km . Uz se tam tesim zpatky.....Jinak Depardieu super cely clanek samo taky

valasek (166) napsal 29.12.2020 v 07:34+1

Pěkný výlet ! Věřím, že Tě Andalusie natolik okouzlila, že se tam vrátíš znovu. Čeká tam nejenom Granada se slavnou Alhambrou, taky poušť Taberbas s mini Hollywoodem, jeskynní domy v Guadix nebo výjezd na Mulhacén .. atd,atd...

Juriáš (5) napsal 29.12.2020 v 05:30

pěkné počtení ke snídani.