Vikendove Scramblovani Sumava 2019
Město: | Kašperské Hory (Plzeňský) |
---|---|
Začátek: | 31.05.2019 |
Konec: | 02.06.2019 |
Vložil: | dorso |
Vstupné: | 200 Kč |
Zobrazeno: | 4565x |
Sumava
Vikend 31.5 2019 patek az 2.6.2019 nedele, se bude konat prvni "Vikendove scramblovani" na Sumave. Akce pro vsechny vlastniky a fandy Scrambleru, Clasicku, ale i jinych motocyklu ruznych znacek a kubatur. Misto setkani je uzasny kus prirody na brehu reky Otavy. Patecni vyjezd z Prahy (z jinych mist dle domluvy, nebo lze dorazit az v sobotu) sobotni vyjizdka po Sumave a program.
Sobotni program bude pohodovy...snidane az jak kdo vstane. Lze si i objednat snidani v chate.
Dopoledne, start vyjizdky po Sumave. Okruh povede nejkrasnejsi casti Klostermannovi Sumavy. Lze budto vse jen asfalt, nebo i kratka sotolinova vlozka.
Po navratu, odpocinek.
Posilovaci cviceni na stabilitu, se zamerenim na jizdu na motorce, pod vedenim lektorky Martiny.
Pro otuzile, sjizdeni kanalu na matrackach. Ryzovani zlata. Kde jinde ryzovat zlato nez prave na Sumave a presneji na Otave.
Kdo nepojede na vyjizdku, muze si vyrazit na sjezdove kolobezky, nebo do lanoveho centra. Pokud se lide vcas domluvi, lze i zorganizovat paintballovy mac. Pro nenarocne se v kempu bude hrat petanque. Nebo take nedelat nic.
Kdo nema rad organizovane programy a nezna Sumavu, muze si vyzadat pruvodce po Sumave. Prohlidka moc hezkeho mesta Kasperske hory., Modravy ci nejvyse polozene obce Kvilda, znama take z Krale Sumavy. Navsteva hydroelektrarny Cenkova pila, nebo uzasny zazitek pri navsteve vlcii obory na Srni. Sumava nabizi opravdu krasna zakouti i zajimava mista.
Vecer ohen a male letni kino.
Nedele, pro ty, kteri si nedovedou nedelni rano predstavit bez rozcvicky, bude pod taktovkou pistalky. Kdo to nesnasi, proste rovnou snidane.
Dopoledne lze zrealizovat vylety, ktere nekdo nestihl v sobotu. Je opravdu kam vyrazit. Kdo nezbohatl pri sobotnim ryzovani, muze si ncpat kapsy zlatem jeste v nedeli. Ryzovaci panve si lze zapujcit.
Jsme svobodni lide a kazdy ma svou predstavu o svem volnem case. Kazdy si muze svuj cas naplanovat dle sebe a vracet se do kempu, kde se muze podelit o zazitky a dat doporuceni.
.
...Nutna rezervace na
scramblersumava@seznam.cz
..kemp ma ubytovaci limity! ...zaslu emailem pozvanku
Kemp bude pres noc pod uzamcenim, takze motorky budou v bezpeci. Samozrejme, zamek ci retez neni nikdy na skodu.
"Scramblovani" neni jen o scramblerech, je to spise o lidech co vyznavaji ... svobodu, volnost, pohodu a miluji prirodu.
Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),
Vsem bych rad jeste jednou podekoval za setkani. Zvlaste tem z vetsich dalek, ...Predevsim zastupcum z Moravy.
Ja se rad projel a uzil si prirody a diky vam to bylo jeste prijemnejsi.
Mejte hezke leto
Honza
Tak ja jsem doma, prima víkend, díky za příjemnou společnost, cesta v pohodě, tak ať Vám to bando jezdí ...
To je nahodicka, chystam se vyrazit na Sumavu, nahodou projizdim akce pobliz a narazim na spasu vikendu? Parada. =)
Tak zatím jsem letos nestihl ani jednu plánovanou akci.Ani tuto.Bohužel,nejsem pánem svého času.Tak ať nikde nezmoknete
.
Kdo se chce pripojit. 31.5.2019 patek
...odjezd z Prahy smer Sumava z namesti Dolni Brezany. Cas srazu cca 15.00 a později...
Vážení.
Počasí vychází na tento vikend naprosto úžasne. Takže kdo by se rozhodl na poslední chvíli a hledal cíl kam tento vikend na moto, prijedte. Místo si prohlédněte zde. www.chatayukon.cz
Jen si vezmete stan.
Pro případ potřeby či domluveni společně cesty, volejte 602217552. Honza
...tak já ještě jednou
parťáci na výlet mně vypadli, (jeden má jako omluvenku rodinné důvody a druhej přidřel mašinu)...takže,... kdyby jel někdo směrem od Moravy nebo byl po cestě, a měl náladu si to dát víc ve skupině, můžeme třeba chvíli spojit cestu... říkal jsem si , vyjet tak kolem poledne od Brna, s přihlédnutím na počasí...Třebíč, Jindřichův Hradec, Třeboň, Nové Hrady, Černá v Pošumaví...svižnější tempo...tak když tak pište
no, trochu to vypadá, že to bude slalom mezi kapkami, čekám, že se ta předpověď ještě trochen vylepší...
Nevíte někdo znalý místa, zda jsou v kempu nějaké chatky na přespáni ? Planujeme v pátek motovýlet směr Nechranice, a chteli jsme pátek přespat v Kempu na Lipně. Tohle zní dobře a je to kousek, jenže pojedeme na lehko.
Ď
Zní to super, škoda že v tomhle termínu nemůžu :( .. Jak často to pořádáte? Jednou do roka nebo víckrát?
Ahojte, jestli splaším aspoň jednoho motorkáře co by se mnou vyrazil na dalekou cestu, tak už se těším na pořádný český nářez