Honda SH 150 (2014)

Vlastník Šanik
Vloženo 15.3.2016
Aktualizováno 15.3.2016

Je to přesně to, co jsem potřeboval.Přiměřená hmotnost, velmi dobrá ovladatelnost, výborná do zahuštěného městského provozu.

První dojmy - Tento skútr mi padnul okamžitě do ruky. Je to to, co mi nejvíc vyhovuje.

Motorku bych doporučil pro - Je pro ty, kteří se neradi zdržují v nekonečných kolonách v dopravních špičkách, mají dostatečné zkušenosti s ježděním na motorkách a skútrech a jsou ochotni se trochu přiobléci na úkor pohodlí v autě.

Doplňky na motorce - Za velmi chladného počasí používám termodeku Louis. Tu nyní prodávám, protože jsem koupil jinou HELD, která mi více vyhovuje.

Moje představa o skútru: 16ti placová kola, rovná podlaha, světlo v hlavě řízení, vysoké plexi, protože jezdím denně do práce a deštivo zažívám velmi často.
Tomuto typu skútru mohu jen těžko zatím něco vytknout. Najel jsem na něm
od 7/ 2014 dosud cca 3600 km, spotřeba 2,5-2,8 l /100 km,
maximálka vzhledem k vysokému plexi kolem 100 km/h. Brzdy s ABS velmi spolehlivé, cítím se podstatně jistěji oproti předchozímu Kymco People 250.
Úložný prostor odpovídá konstrukci rámu.Pod sedlo se vejde jen otevřená přilba,
do kufru i integrálka. I ve dvou lze odvézt docela slušný nákup, k tomu používám
i látkové boční tašky, takže v létě jezdíme na nákupy na skútru místo autem.
Snad jen sedlo je méně pohodlné oproti zvyku na předchozím stroji?
Zkouším občas i jízdu po velmi nerovném terénu, zvlášť v létě jezdíme k vodě
a závory i jiné překážky překonáváme docela snadno. Také k tomuto účelu pobereme s sebou docela slušný náklad (slunečník, lehátko) , tak jak jsme to viděli mnohokrát v přímořských letoviscích v Itálii nebo Francii.
Jezdíme do vzdáleností cca 30-40 km v jednom zátahu a únavu nepociťujeme.
Poruchy se mi zatím vyhýbají, protože stroj byl, byť z druhé ruky, téměř nový.

pajapaja
pajapaja napsal 19.03.16 v 18:33 8b.

výborná volba.A´t slouží ke spokojenosti

Myschan
Myschan napsal 16.03.16 v 11:35 10b.

Mezi skútry výborná volba. Máš 10 b.