Kawasaki ZX-6R Ninja (1998)

Vlastník Durex
Vloženo 16.2.2008
Aktualizováno 22.2.2008

Svody a koncovka Yoshimura,K&N filtr,přetryskování-co dodat supr cesťák:)

Motorka původem z Francie,bouraná a bez kapot.sehnal jsem bouchlý kapoty,nechal je svařít,sehnal jsem supr lakýru,kterej sehnal super barvu,která se na sluníčku měnila a žádnej foťák ji nedokázal vyfotit tak,jak jí vidělo lidské oko!jediná v ČR.Udělal jsem jí k obrazu svému.Karbonová zrcátka s bliknama,podsedlák Ermax,ale hlavně ten lak!!!Brno jsem zajel za 2:45 já vým,není se čím chlubit,ale na to,že jsem tam byl poprvé a nechtěl jsem s tím praštit o zem to docela ujde,nemyslíte?Jelikož motorka byla malinko poladěná těma věcma v úvodu,tak od spoda táhla spíš jako sedmpade.Průměr svodů byl větší,než na seriový ZX9!!!Jinak ujet za den 700 km na jeden zátah nebyl problém.Spotřeba úžasná.4,5-5,5 l na sto.Dokonce jsem udělal test.Rezerva je na 3 l.Jel jsem na 6-ku rychlostí 100-120 km/h dokud motorce nedojde béňo.Po 75 km chcípla.Tak si to spočítejte.4l na 100 km!!!Taky jsem se divil!

Durex
Durex napsal 23.12.09 v 10:21

Ale já ji nechtěl takhle prodat.Jen jsem napsal můj poznatek a navíc byla už 2 roky pryč co jsem to sem psal

xsibi
xsibi napsal 22.12.09 v 09:03

co je to za udávání spotřeby při zařazený 6 a rychlostí 100 až 120 .Mám pocit že takhle udávají spotřebu všichni prodávající a kupující(co neví)se pak pěkně diví.Jinak peknej profil