Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (2008)

Vlastník kadlitoss
Vloženo 28.6.2011
Aktualizováno 8.12.2016

Vždycky jsem snil o "Harleji" , ale třeba to taky někdy přijde . Drakouš je taky moc pěkná mašina , a mě ,který naposledy jezdil před skoro dvaceti lety na "třiapůli" tohle momentálně připadá jako nebeský svezení .

Motorka koupena od yamaha chomutov

První dojmy - do ruky padla hned , copak o to , hlavní je , že nepadla nikde se mnou :)

spolehlivá , mohutná na pohled , spotřeba odpovídající - cca 4-5 l , ta zadní bubnová brzda nic zvláštního , ale co by taky člověk chtěl , že ... , nevím jak u jiných kusů , ale rychlosti by mohly zapadat jemněji ( hlavně jednička si kopne) , ale jak říkám sem v podstatě začátečník a navíc sem nekriticky spokojenej , líbí se mi široká nabídka příslušenství a ozdůbek , aby si každý mohl stroj vyšperkovat , jen ty ceny by mohly být mírnější ...

tak po víc jak pěti letech a 40-ti tisících kilometrech , mohu konstatovat , že mašina je to spolehlivá , vzhledově stále velmi pěkná , přestože výkonově slabší , nikdy jsem na silnici ani při delších cestách nepůsobil jako špunt a celkem svižně cestoval s kolegy na podstatně větších kubatůrách .
ve středu jsem jí takřka v slzách vyměnil , přeju příštímu majiteli ať je spokojenej nejmíň jak já

Kron
Kron napsal 20.08.17 v 12:13 10b.

Patrik80
Patrik80 napsal 22.07.16 v 18:52 10b.

hrdloušek
hrdloušek napsal 05.12.13 v 16:59 10b.

krásnej drak,10b

dogina
dogina napsal 28.11.11 v 20:23

krásná...hodně šťastných kilometrů a návratů

žižala.
žižala. napsal 07.10.11 v 14:10