Kawasaki KLE 500 (2000)

Vlastník piff
Vloženo 5.11.2012
Aktualizováno 7.12.2014

Moje první motorka,na můj věk dost pozdě ale přece ...

První dojmy - Koupil jsem jí letos v únoru a musím se přiznat ,že mi docela trvalo rozhodnout se "jakou".Řešil jsem dilema,jednoválec či dvouválec a samozřejmě finance.Nakonec jsem se rozhodnul pro "Káeléčko".

Zatím mám na ní najeto něco kolem tří tisíc a musím konstatovat
"plná spokojenost"!
Koupil jsem jí obutou na silničních pneu tak že jsem terén nevyzkoušel a asi nevyzkouším ...sem tak trochu posera ale na silnici se to chová pěkně.
Motorově- myslím že dvouválec je dobrá volba v menších otáčkách nepřenáší vibrace
a výkon na jízdu kolem 120 dostačující.
Na absenci ukazatele paliva jsem si zvykl, prostě po ujetí 200 Km natankuji 10 až 14 litrů -dle stylu jízdy .Přední brzda je trochu slabší ale v kombinaci se zadní to brzdí.Poruchy nebyly žádné ,když opomenu výměnu baterie tak letos bez investice.
Není to sice žádnej trhač asfaltu,nějakou tu mouchu to má ale myslím že na takový to normální ježdění v jednom je to docela slušná a spolehlivá motorka.
Už se těším na jaro až spolu zpolyláme další kilometry

piff
piff napsal 13.11.12 v 19:10

Děkuji všem

istonbike
istonbike napsal 06.11.12 v 19:13 10b.

Pozdě není nikdy Perfektní výběr cendurko ideální na naše cesty a motor půlitrový držák používaný ve všech typech strojů dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

cebeer
cebeer napsal 06.11.12 v 17:55

Jasně, nikdy není pozdě a volba motorky .
Tak hodně štěstí.

Milan1963
Milan1963 napsal 06.11.12 v 10:10 10b.

Myslím, že jsi koupil dobře. Proto dávám 10 bodů a přeju Ti další pohodové kilometry.

Eyky
Eyky napsal 05.11.12 v 22:46 10b.

Moc pěkná motorečka
Jakypa pozdě.. Dívej na mě.. Já jsem na motorce seděl loni v atoškole poprvně vůbec... To byla taky ze začátku komedie.. Málem jsem to vzdal. Ričák jsem si udělal na neomezenou ale na větší si pro začátek netroufnu..