Yamaha FZ1 Fazer (2006)

Vlastník miras1600
Vloženo 14.3.2013
Aktualizováno 15.4.2013

Dle mého názoru designově velice povedená mašina.Hafec doplňků. Byl dovoz,jako většina tak snad bude ok.

První dojmy - Motorka mi padla okamžitě jak do oka tak do ruky. Posez i s mojí výškou je super, uvidíme co na to můj baťůžek a můj zadek při letošní cestě do chorvatska. Jelikož koupená předevčírem tak dojmy ze svezení 0%. 13.-14.4. první delší vyjížkdka, najeto 350 km.Překvapila mě spotřeba,nejeli jsme kudlu,jeli jsme cestovku do 140Km/h a na 10 litrů jsem ujel přesně 192 km. Jel jsem s manželkou (50kg). Kamarád jel na CB1000R a ten si měřil průměrnou 5.8 l. Jízda dle mého názoru na jedničku. Do zatáček jde úplně sama, brzdy oproti Wildovi jsou jedovky a jede jak urvaná ze řetězu. Jediné minus je v určitých otáčkách jemné mravenčení ve stupačkách. I baťůžek byl spokojený. Po najetí více km zas něco písnu.

Motorku bych doporučil pro - Až po dojmech:-)

Doplňky na motorce - výfuk Leo Vince GP, komplet přepáčko,klín pod motorem,komplet pancířky, Fuel Cut Eliminators- moto necuká,jinak SPZ,karbonové doplnky

Chtěl jsem nějakou změnu, Wilda je skvělá mašina ale...trošku usedlá.Zůstala v rodině,sedlat jí bude táta. Na zmrzlinu už se necítím,takže volba naháč.Ted co? Suzuki? Koupil jsem před 14 dny GSR 600 a vydrželo mě týden. Ani jsem to sem nestačil dát. Nebudu tu rozepisovat dojmy z GSR- super stroj pro začátečníka,ale z Wildy to byl skok jako asi z mé Octavie RS do Fabie 1.2Htp. Kamarád prodal starého Horneta a koupil mé GSR. Musím podotknout,že bylo vymazlené.Takže znovu dilema co dál? Finance omezené Yamaha FZ1 Fazer či FZ1, Kawa Z 750,Honda CB1000R? Hondu koupil letos kamarád, jeden z nejlepších strojů na čem jsem jel,ale pořád si drží cenu pokud to není nějaká leženina. Kawa? Design super ale furt je to Kawa, takže výběr ve finále jednoduchý. Velká krásná mašina,krouťák 106 a ,, dostačující´´ výkon 150 koní. Tak budoucí čas ukáže zda dobrá volba. U GSR jsem věděl po dvou dnech ,že soudruzi v NDR udělali někde chybu.

djperry
djperry napsal 12.12.13 v 21:28

fešák

cassyen
cassyen napsal 16.04.13 v 20:33 10b.

Jojo, modrá je dobrá.

BESIP_FZ1
BESIP_FZ1 napsal 29.03.13 v 17:43 10b.

Není co dodat - snad jen to, že mi to něco připomíná Za mne jasně 10 b

závoďáček-r1
závoďáček-r1 napsal 19.03.13 v 19:57 10b.

krásný 10b

cebeer
cebeer napsal 16.03.13 v 18:10 10b.

Moc pěkný stroj a s tím laďákem to musí být moc pěkný koncert. Přeji hodně štěstí v nové sezoně.