Kawasaki ER 5 (2001)

Vlastník Hans46
Vloženo 12.7.2013
Aktualizováno 11.6.2014

Tak zná to asi každý, někdy se člověk přijede podívat na stroj, který na fotkách vypadá jako jasná tutovka a nakonec nechce věřit vlastním očim. To ovšem nebyl můj případ. Jede super, otevření i v dokladech... super

Motorka koupena od Kitty - Prodej byl super, pohodová majitelka, vše servisované. Takto by to mělo vypadat, radost pustit pár korunek:)

První dojmy - První dojem byl docela masakr. Dřív jsem měl 125 2T, nebyl to špatný stroj, ale nijak spolehlivý zrovna taky nebyl. A ER 5?? Motor je krásně suchý, vše šlape jak má, na úzké pneu si zatím nemohu stěžovat, ale najel jsem jen asi 60km a to si vše jen oťukávám. Jako slabina se mi zdá být přední brzda, jasná dvou píst a plovoucí třmen není na žádné dovádění, ale stačí. Navíc na tuto "přednost" upozorňují skoro všechna fora. Předchozí majitelka s ní byla i nejednou na okruhu a podle stavu gum na bokách se teda od ní mám co učit. Komu čest, tomu čest.

Motorku bych doporučil pro - Každý píše že je to moto pro holky, to určitě je, ale na něčem se musim naučit jezdit:)

Doplňky na motorce - Padáky už jsem měl a jen pro mne byla úzká řidítka, koupil jsem si jiná, sice s hrazdou, ale mě se to vcelku líbí a to je to hlavní.

Rozhodoval jsem se mezi ER 5, CBF 600N a Fazerem. ERko byla spíše taková finanční volba. Měl jsem peníze na každou z nich, ale stejně dodělávám řidičák, pojistit a třeba by se mohlo ještě něco podělat (brzdy, rozvody...) tak bylo lepší mít finanční zálohu. Navíc položit fazera nebo CBF... jsou to nádherné stroje, ERko je podle mého dobrá volba. Pár koníků má, vesměs se o ní píše jako o velikém držáku. Pravda, brzdy jsou slabší ale s tím jsem počítal předem. Cestovat se na ní dá také, okruh už párkrát jela (vis. minulá majitelka).

Haesty
Haesty napsal 22.02.14 v 06:01

Hezká,snad jezdí aspoň tak dobře jako vypadá.Doufám,že ti bude dlouho dobře sloužit,nikde tě nenechá.Přeju hodně km aspoň jednim kolem na asfaltu a hlavně pořád s plnou nádrží

danny3716
danny3716 napsal 14.11.13 v 14:49 10b.

Dokonalá práce gratuluji

Bart1101
Bart1101 napsal 07.08.13 v 23:47 10b.

10b. za dobrou volbu hodně štastných kilometrů

Kitty
Kitty napsal 16.07.13 v 06:59 10b.

A ještě body

Kitty
Kitty napsal 16.07.13 v 06:59

Jé, moje kawina Je to spolehlivej stroj, brzdy jsou fakt slabina, ale věřím, že tě hodně naučí, tak jako mě Tak hlavně kolama dolů