Kawasaki KLE 500 (1992)

Vlastník Burák92
Vloženo 9.2.2014
Aktualizováno 29.8.2016

Pohodlné Enduro na cesty zpevněné i nezpevněné. Dvouválec se slušným zátahem a širokým spektrem využitelných otáček.

První dojmy - První dojmy. Silná (pro mladého kluka tehdy 20 let), těžká (suchá 180kg), slušné brzdy a podvozek výborný na cesty. Nižší světlá výška a jelikož nebyla v moc dobrém stavu tak hodně práce. :-D

Napadlo mě po dlouhé době aktualizovat informace. Loni v květnu 2015 mi ukradli Yamahu TT 600 R a taky Kawasaki KLE 500. Kawa se mi vrátila s velkou škodou a tak jsem se rozhodl mašinu dodělat ke své spokojenosti. Dokoupil jsem ukradené součástky a kvůli širokelé škále barev plastů (dokup) jsem se rozhodl dát motorce konečně barvu, kterou jsem vždy chtěl.
Mimochodem TT 600 R se mi nevrátila, věčná škoda. Je to skvělé hardenduro na absolvování offroad tripu. Projel jsem s ní Srbsko a Makedonii.

Kawasaki KLE 500 jsem si vybral, protože byla levná. Záhy se však ukázalo, že k tomu abych ji dal do pěkného stavu mě bude čekat spoustu práce a budu muset rozbít velké prasátko. Jinak se mi líbil design motorky, Kotoučové brzdy (předek i zadek), dvouválcový motor, který mě svou mimozemskou charakteristikou celkem vyhovuje, slušné servisní intervaly a podobné věci. Taky se mi líbí, že je to motorka nedoceněna v zemích našich a tím pádem jich není tolik. I přesto dobrá dostupnost náhradních dílů, kvůli relativní totožnosti motorů v dalších 4 modelech Kawasaki ( např. ER-5, GPZ 500 apod.)

Burák92
Burák92 napsal 06.12.14 v 17:44

Díky chlapi...

Jardas444
Jardas444 napsal 06.12.14 v 14:12

Krásná práce ,gratuluji.Přesně tohle jsem absolvoval taky

Mann
Mann napsal 24.06.14 v 18:26 10b.

Ty brďo - nový bike

ottas
ottas napsal 30.04.14 v 16:49

No už to má nějakou kulturu

olepole
olepole napsal 20.04.14 v 16:27

Tak furt netrpělivě sleduju kdy přibudou nějaký nový fotky a konečně aspoň něco.Tak už to doraž, jsem děsně zvědavej Zatím každopádně paráda.