Kawasaki ER 5 (2003)

Vlastník _brady_
Vloženo 4.4.2015
Aktualizováno 20.11.2016

Je to malý žlutý ďábel, který mě zatím všude podržel a doufám že to tak zůstane na co nejdelší dobu.

První dojmy - Skvělá motorka, která mi padla do ruky hned po první jízdě. Kawa je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé motorkáře(ky), kteří nepotřebují mít pod svým tělem 100 koní výkonu.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :DD Pro začátečníky i pokročilé motorkáře(ky)

Doplňky na motorce - Malý plexi štítek, chystají se padáky.

Průměrná spotřeba - 4.61909 l/100km

Japonská kvalita, která se pozná hned na první pohled. Z vlastní zkušenosti vím jak je těžké tento typ sehnat. Sám jsem na ni čekal skoro půl roku, ale vyplatilo se.
Motor: 4taktní, vodou chlazený dvouválec, který nevyžaduje krom výměny oleje žádnou větší pozornost.
Výkon Er 5 je pro mě plně dostačující. Nejsem fanda vysokých rychlostí a tak moje nejvyšší rychlost je kolem 130 km/h na šestku, kdy si točí nějakých 5500 ot./min je pro mě plně dostačující.
Při mé výšce 170cm je kawa opravdu pohodlná a i po delší jízdě mě nic nebolí.
I spotřeba je slušná. Při klidnější jízdě ve městě si vezme okolo 5L, po okreskách 4,5L
Nejvíc jí sedí okresky kde si při rychlosti okolo 80ti jen tak hezky brumlá, je to taková pěkná kochací jízda.

Jako nevýhodu bych uvedl pískající výfuk :D. Všechny Er 5 mají výrobní vadu ve výfuku, takže když má motorka najeto přes 30 000 km začne to pěkně hvízdat. Tuto vadu jsem jednoduchým způsobem opravil a už nehvízdá. :D

Časem dodám další informace a zkušenosti.

_brady_
_brady_ napsal 12.12.15 v 18:16

Ooo moc děkuju Pravda je že si na ni nemůžu stěžovat a bude těžký se ji jednou vzdát takovej můj malej mazel

istonbike
istonbike napsal 12.12.15 v 17:51 10b.

Parádní Kawa s klasickým půlitrovým 2buchem moc rád na ní vzpomínám přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle

_brady_
_brady_ napsal 17.05.15 v 16:43

Díky a péči ode mě má na slušný úrovni je to mazlík

StrejdaMortymer
StrejdaMortymer napsal 14.05.15 v 23:05 10b.

Máš to hezký, jeden z těch šťastnějších a zachovanějších kousků. Jak se o ni budeš starat tak tě klidně i přežije, vim o čem mluvim