Honda CBR 500 (1988)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Majk_T
Majk_T napsal 16.10.23 v 18:09

Pro Wilimery: Mám na budíku zhruba 70tisíc, ale když jsme ji koupili, byla stočená. A ještě tak blbě, že jedna číslice byla napůl, takže to bylo jasně poznat. Tím pádem nevím, kolik má, stovka to bude nejmíň.
S tím rozvodem...záleží jak moc ji máš rád a jestli se v tom chceš vrtat . Co jsem četl, může to být jen napínákem, asi bych se nejdřív podíval, jak ten je na tom. A mně osobně nejvíc rachotila spojka - byly unavené pružiny a když se to točilo, cvakaly do klece (vyřešil jsem to že jsem si vytočil centrovací podložky)

Willimery
Willimery napsal 13.10.23 v 20:42 10b.

Ahoj, kolik máš nalítáno? Já mám 80tis a ted jsem to po 15 letech vytáhnul , že na tom budu jezdit do práce ze začátku to bylo všechno zatuhlé ale teď to jede jak blázen, jen z toho lezou divný zvuky, jestli neudělat rozvodák.Co myslíš? Nebo jestli to dojezdit bez investic. Strašně mě to chytlo , je to úplně něco jiného jak Indoš. Tak se měj a at slouží jako mě.čau Willimery.

ondrejj
ondrejj napsal 17.06.20 v 14:18 10b.

Měl jsem stejnou , ale 600ccm. Ten kopanec v 8000ot/min je k nezalacení Výkonu měla dost , 68kw tuším. Spolujezdec se musel hodně držet když se to vytáčelo do červenýho

p.epanica
p.epanica napsal 17.06.20 v 08:37 10b.

...

Čadil
Čadil napsal 17.06.20 v 03:17 10b.

tak ta je pěkná