Honda CBR 500 (1989)

Vlastník h.merlin
Vloženo 16.9.2012
Aktualizováno 16.9.2012

Tak jsem se zbláznil do motorky... Zprvu jsem hledal nějakou pěknou jawičku, ale nakonec díky dobré ceně jsem koupil tuhle.

Byla to moje první silnější motorka. HONDA CBR 500 F1. Hodnotit jí mohu ˇaž teď s odstupem času, protože tenkrát jsem měl zkušenosti pouze s jawkama. Přišla mi prostě naprosto dokonalá. Byla sice po havárii, každá kapota jiná, gumy omydlený, ale byla moje. První zimu jsem ji celou rozebral a pomalu dával k obrazu svému.
Každopádně jsem zjistil, že kapoty nejsou pro mě to pravý. Jsem kochací jezdec a když mi předjel maník na skutru, bylo to s touhle motorkou jako by ponížení. Zvuk živého vytočeného CBRkovýho motoru s laďákem byla pastva pro uši, ale záda ohnutá za štítkem... trpěl jsem. Bylo na čase se po dvou sezonách podívat po něčem, co by bylo to pravý. Hezký motor, aby to jelo, abych nebyl ze blbce, až se zase budu kochat, a hlavně aby to taky bylo pro blbce a já si na tom mohl všechno udělat sám.
Nastala další kapitola mého motorkářského života. Jmenovala se SUZUKI GSF 600 Bandit. NIcméně na první lásku se nikdy nezapomíná a všichni jsme jim věční, co nám dali do života...