renocar_zari

Jawa 50/555 Pionýr (1961)

Vlastník FORM
Vloženo 22.8.2009
Aktualizováno 25.12.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 29 záznamů

MasterX napsal 16.05.12 v 22:14

Tak to jsem rád, že už to máš po kupě. Mustanga dáš určitě do kupy, po tomhle to bude sranda. Já na tom svym najezdil v poslednim tejdnu asi 70 km a je to fajn poježdění, po městě jsem rychlejší než auta a autobusy

Jsem zvědavej na foto

FORM napsal 07.05.12 v 20:17

Jasný Už jsem jezdil, brzo dám foto... Zítra snad dodělám linky a je HOTOVO . Musím to dodělat, protože v pulce června vyrážim na fichtl trip a ještě jsem na Mustanga, kterej 15 let nejezdil ani nesáhl

MasterX napsal 07.05.12 v 12:26

Tak písemný maturity snad úspěšně za náma, takže trocha volna... Co pařez, pokročil jsi? Sorry, ale když já se rád kochám fotkama

MasterX napsal 16.09.11 v 19:11

mě taky, vim jak na tom jsi

FORM napsal 15.09.11 v 23:08

Teď se do toho ponořim na 110%, protože mě čeká matura

MasterX napsal 15.09.11 v 22:51

konečně trochu pohyb.. vypadá to fajne tak to koukej dokončit, než to začne bejt drsnější ve škole. Pak už to nepujde tak rychle...

těšim se na další zprávy

FORM napsal 29.07.11 v 07:59

O víkendu bude stát na kolách, teď se pracuje na linkách. SPZ už je z depozitu doma, takže pak už jen nahodit plechy a může se vyrazit.

MasterX napsal 28.07.11 v 23:05

tak za chvíli máme srpen, už to jezdí? těšim se na případný foto a info

FORM napsal 05.06.11 v 22:02

nene ted jsem trochu víc zaneprázdněnej ale v průběhu června budu skládat . Lak už mám hotovej.

MasterX napsal 19.05.11 v 21:25

Tak jak to vypadá? Poslední novinky jsou z loňskýho léta... Snad jsi to neodpískal?

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 28.03.11 v 12:44

ty brdo pěknýá prachy si dotoh vrazil,tak at to aspon stojí zato 10b.

Tezetka
Tezetka napsal 28.07.10 v 09:23

Pěkná práce a bude z toho pěkný stroj
AŤ slouží a dělá jen radost!
Posílám 10-ku

FORM napsal 27.07.10 v 22:50

Kompresorem a pistolí. Dělal jsem tak už i nějaký díly na scootera a vypadaj celkem pěkně. Díly by snad už měly být všechny .

MasterX napsal 27.07.10 v 19:50

jak? kompresor a pistole? Já kompresor bohužel nemam, takže mi zbejvaj jenom spreje, a těma se mi to nepovede vždycky tak jak bych chtěl... Jinak už máš díly komplet?

FORM napsal 27.07.10 v 15:59

Lakovat budu sám, tak doufám, že se to povede

MasterX napsal 27.07.10 v 12:37

Tak ti to zase pokročilo, stejný gumy mam na svý 555 i já... Ale mam je ještě made in czechoslovakia, tehdy je ješte dělal tušim Barum... Myslel jsem že už se ani nedělaj, ale teď koukám že je Mitas má ještě v nabídce... Tak to dobře spasuj, a hurá na lak Lakovat budeš sám, nebo máš lakýru?

kubba555
kubba555 napsal 18.07.10 v 21:25

Máš uplně stejné plány jak já a to dobré plány i s motorem i s renovací sme na tom stejně takže 10b

jakattara
jakattara napsal 24.06.10 v 07:25

Ještě jednou - perfekt příprava - přeji ať se dílko vydaří a už teď dostáváš 10b

FORM napsal 29.04.10 v 20:17

No jelikož motor vrčel, tak jsem se rozhodl, že podle toho jak zbudou peníze...Kdyby nezůstaly, tak bych došetřil a v zimě bych ho jen sundal a udělal komplet...

MasterX napsal 29.04.10 v 19:26

Tak ses hnul zase o kus dál! opískovaný to vypadá dobře, přetmelit drobnosti, plnič, lak, linky a už to bude Jak jsi na tom s motorem? už je v cajku?

FORM napsal 06.03.10 v 13:41

Sezóna se blíží a já sem teď trochu nestíhal... ale dal jsem si závazek že chci o letních prázdinách jezdit, tak uvidíme

MasterX napsal 05.03.10 v 16:07

Gratuluju k techničáku... Jak je na tom motorka teď? co ti ještě chybí dát do kupy? Sezona se blíží Tak ať se daří a ať se brzo projedeš...

Sema
Sema napsal 12.02.10 v 11:59

Přeji úspěšné dotažení renovace Ať je zase jak novej

Dvořka
Dvořka napsal 01.01.10 v 12:18

jj já mám taky doma 555 jednu s TP a další celou rozebranou takže jedna zůstane v původním stavu a druhou snad časem čeká renovace...snad už letos budu mít hotový motory takže alespoň něco jinak podle roku výroby se na těchto strojích liší pár věcí jako například i zmiňovaný nosič, tak pokud to chceš mít +- do origo tak jen takovej malej detail

dančic
dančic napsal 15.12.09 v 20:37

já osobně bych volil klasickou červenou.. ale je to tvoje věc.. i modré bývaly.. takže je to na tobě.. jenom mě se ty modré tolik nelíbí.. hlavně to udělat pořádně.. pěkné linkovýní, chromy a tak.. u toho pionýra to zas nejsou nijak závratné částky

shaft..
shaft.. napsal 10.11.09 v 15:14

koukám, že už to nabírá na obrátkách...na jaře bude jak novej

Hikawa
Hikawa napsal 25.10.09 v 20:45

Přeju hodně zdaru při renovaci. Naštěstí do toho člověk tolik nezahučí penězma jako u jiných strojů. Nejdůležitější je se konečně do renovace rozhoupat. Já se houpal 2roky .

MasterX napsal 23.08.09 v 20:59

S chutí do toho, půl je hotovo... Můžu ti říct že máš před sebou práce dost Dvousedlo se ti nelíbí? takhle se to vyrábělo taky... ale chápu že to pak nemá ten pařezovskej charakter. Já se do svýho pařeza taky pustim, jenomže motor mam prostě K.O. a nemůžu sehnat jinej (popřípadě jen díly)... prostě pech... ale když to neoflákneš, bude to stát za to, hlavně teda lakuj pistolí nebo sprejem, ne jako někteří "štětkoví renovátoři" - i to jsem už viděl Tak ať to jezdí! Měj se a zdar!

FiFi.
FiFi. napsal 22.08.09 v 16:56