Kawasaki ER 5 (2004)

Vlastník Švagr
Vloženo 28.2.2010
Aktualizováno 18.4.2011

Vítej doma, Abi :-)

Vloženo: 18.03.2010, Uskutečněno: 27.02.2010, Stav tachometru: 31598 km, Zhlédnuto: 2x

Bezesné noci, zrudlé oči od monitoru a otlačený prsty z překlikávání z inzerátu na inzerát, některé servery s motoinzercí prohlídlé i dvakrát denně. Taková byla má touha po silnější motorce. A vyplatilo se. Narazil jsem na inzerát, který se objeví 3x do roka. Skvělá cena, žádná ulítaná stařičká hajtra, červená barva, v dojezdové vzdálenosti. Všechno na jedničku. Jediná vada na kráse je snad ta, že to není HONDA, ale chudý student nemůže být vybýravej. Celá rodina byla co do shánění peněz skvělá. Společně jsme prohledali peřináče, kapsy zimních bund a jiná zaručená místa, kam se kutálí prašulky přes zimní čekání na jaro a našli jsme dost na to, abych si jí mohl jet vyzkoušet.

Když jí ten chlápek vytáhl a nastartoval, myslel sem, že se mi podlomí kolena. Láska na první POhled, na první POslech, na první POsed. Perfektní bylo, že jsem si jí mohl konečně dovést domů sám a užít si ten pocit, o který jsem se u SiSiny ochudil. Sluníčko svítilo, potkal jsem své první moto-parťáky, dokonce jsem mezi Hulínem a Přerovem srazil mouchu Silnice byli pořád studené a i strach z všudy přítomného štěrku mě nutil k opatrnosti. Někdy až k přehnané, protože jsem projížděl pár pasáží pomalejc jak na SiSině s jejíma žiletkama místo pneumatik. Přece si ale nerozflákám bajk hned první den, že jo?! I tak jsem se ale chtěl přesvědčit o rozdílu oproti dvacce. Na nové, široké a přehledné silnici jsem zkusil Abině protáhnout pérka. Oba jsme se spokojili s rychlostí 175km/h. Jela by i rychlejc, ale proč riskovat. Původně jsem ten velký plexi štít chtěl sundat, ale když se mi v té rychlosti odlepovala helma z hlavy, štít byl jedinou záchranou, takže si zasloužil své místo

Za ECCEčkem už následovalo klasické ochlazení. Všude kopky sněhu, úsměv přituhoval v mrazivé křeči a já už jsem chtěl být co nejdřív doma. Když jsem s Abinou dojel do garáže, a postavil jí vedle SiSky, prozřel jsem. SiSina byla do té doby co do velikosti normální motorka. Ale jakmile jsem měl dva stroje v garáži a mohl je porovnat, byla Hondice v tu ránu zakrslý prcek.

Vítej u nás, Abigail :-*

• Noční vyjížďka Zlínem

Zlínská klika pořádala noční vyjížďku Zlínem. Ta brněnská byla přecejen suchá, a tak jsem vkládal velké naděje na pokus číslo 2. Po škole jsem zavezl Radku do Strážnice a honem honem vyzvednout úču a stihnout scuka u pum

Vloženo: 25.09.2010
    Uskutečněno: 23.09.2010
  • Typ: Sraz
    Vloženo: 25.09.2010
    Uskutečněno: 18.09.2010
  • Zase v sedle

V sobotu ve dvě ráno jsem přijel z Holandu a za 6 hodin jsem už stepoval po pokoji nedočkavostí, že se po dlooouhé době projedu na motorce. Chcanec jako prase mě neodrazuje, nasazuju výstroj a ženu se vstříc prvním "letn

Vloženo: 06.09.2010
    Uskutečněno: 04.09.2010