Kawasaki ER 5 (2004)

Vlastník Švagr
Vloženo 28.2.2010
Aktualizováno 18.4.2011

Vloženo: 29.03.2010, Uskutečněno: 13.03.2010, Stav tachometru: 31834 km, Zhlédnuto: 3x

Akce propíraná ze všech stran a opředena mnoha mýty - toť letošní MotoSalon v Brně. Vstával jsem tak brzo ráno, že mi připadalo, že jsem vlastně vstával pozdě v noci Na Zvonařce jsem dořešil prodej SiSiny s novým majitelem a ten byl tak hodnej, že nás s BADrunou svezl až před výstaviště. Usmlouvali sme studentskou slevu. Při vpuštění do areálu jsem měl pocit jako při natáčení "Českého snu". Nadšení z toho, co nás tam čeká hnalo vpřed jak batolata, tak starý páprdy. První zastávka byla víc než jasná. Stánek HONDY!!! Tam jsme se zasekli asi na hodinu a půl (celkově jsme tam ztvrdli kolem 3 hodin) Prostě nářez. Postupně se začalo zalidňovat, a tak jsme šli o dům dál k Yamaze. Nejspíš jsme už byli osezení z Hondy, a tak v nás stánek japonského konkurenta neprobouzel skoro žádné emoce. O opaku nás ovšem přesvědčil stánek MOTO GUZZI. Osezenost byla ta tam. Nejsem zrovna fanda chopper&custom, ale jakmile jsem osedlal první guzzinku, tak se ve mě něco zastavilo. Chvění po těle jen z posazení? Ani nedomýšlím, co by to se mnou udělalo, kdybych se na ní mohl projet. Taky pokec s příslušníkem PČR byl jednou z těch příjemnějších vzpomínek na výstavu. Občas to sice vypadalo, že toho o policejních motorkách vím víc než chlápek, co tam stál, ale byl to sympaťák. Když jsme odcházeli z areálu, tak jsme potkali asi jediného bajkera, který se odvážil dojet po vlastní ose. Zrovna když sme si fotili jeho mašinu, tak přišel. Znal jsem ho už z jednom srazu Zlínské kliky, pošprechtili sme a den byl tak příjemně završen.

Stánek HONDA
Stánek Moto Guzzi
Studentská sleva

moooc lidí
počasí
placená FMX show

• Noční vyjížďka Zlínem

Zlínská klika pořádala noční vyjížďku Zlínem. Ta brněnská byla přecejen suchá, a tak jsem vkládal velké naděje na pokus číslo 2. Po škole jsem zavezl Radku do Strážnice a honem honem vyzvednout úču a stihnout scuka u pum

Vloženo: 25.09.2010
    Uskutečněno: 23.09.2010
  • Typ: Sraz
    Vloženo: 25.09.2010
    Uskutečněno: 18.09.2010
  • Zase v sedle

V sobotu ve dvě ráno jsem přijel z Holandu a za 6 hodin jsem už stepoval po pokoji nedočkavostí, že se po dlooouhé době projedu na motorce. Chcanec jako prase mě neodrazuje, nasazuju výstroj a ženu se vstříc prvním "letn

Vloženo: 06.09.2010
    Uskutečněno: 04.09.2010