Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník Magooor
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 21.8.2017

Vloženo: 26.02.2014, Uskutečněno: 26.02.2014, Stav tachometru: 576779 km, Zhlédnuto: 3x

Po celodennim zeveni v peřinach (bylo mi lehce šoufl) sem už začla pociťovat oleželé kosti... Co muj chorý mozeček nenapadlo, zavolat bráškovi Slovo dalo slovo a ani nevim jak a už sme kecali na dvoře :) Dali sme si čajik a pomalu sem se chystala na cestu domu, v tom Tomča navrhl, ze se chce jed projed a tak mě aspon "doprovodi" a pak si da max 20Km no dopadlo to tak, že jsem vyjeli v 21:00 a dojeli sme cca ve 4:30 a pouhých 70,0 Km za námi holt sme podkali fanj pumpařku a zakecali se ( bohužel naše špatna vlastnost ) Nic méně vyjeli sme na dva kopce v okolí, mrkli do rozzářenýho údolí. Fakt mazec jakej je v noci provoz. Ve dne už to člověk nijak nevnímá, jenže když pak vidíte ty pohybující se světla mezi obydlími tak Vás to vcelku ohromí. No nakonec sme si řekli že navštívíme ještě nějaké vyvýšené místo, napadl nás most přes dálnici. Kousek od něj je benzínka, tak dáme kafčo a hurá hajdy domů, ať jsme aspoň v 1:00 v posteli. Asi je každému jasné, že jsme se zasekli na pumpě dooooosti dlouho. Tak ted u čínské polévky a čajiku přemýšlím co napsat do denníku... Takovéhle hurá akce je potřeba zažít ... Je to občas skvělej relax. Díky Tomčo ;) Mooooooooooocinky ;)
P.S.: počasí k nám bylo velice příznivé při odjezdu z Unčovic bylo kolem 9stupínků a celou noc teploučko :) a když zlobil studenej větřík ... motor nezklamal fotek je hodně jen musím nejak vymyslet jak je dostat do tabletky a pak šup s nima do galerie ;)

Zub47 (2) napsal 02.03.2014 v 02:20

Vam tam ty oci sviti jak vlkodlakum

Zub47 (2) napsal 27.02.2014 v 03:31

No supr narazovka a az dostanes ty fotky do tabletky,davej bacha at das fotky do galerie a ne tabletku do krku

Magooor (0) napsal 26.02.2014 v 21:30

ty si potvurka a pak ze ten benal nevyjde ze :D no ja si dnes dala cca 60 do prace a z5 :( neco zas vymyslime neboj ;)

Vy-mi (0) napsal 26.02.2014 v 21:22

Ja, legrace musí být. Nemáš za co Milu, já děkuji Tobě že si dokázala jet mojí rychlostí a taky děkuji za hec.. ČZ 175 se na dálnici nevidí často Jelo se super a že tu někdo v noci moc nevidí? To ještě nejel na mím peklostroji Mimochodem těch 20km jsem ještě zvládl z rána jak jsem odjížděl od Tebe

Magooor (0) napsal 26.02.2014 v 20:19

my to mame nejak v rodině nelip se nam žije v noci

Pavluška (0) napsal 26.02.2014 v 19:27

Miluško ,to je úžasné Miluška netopýr-lítá jen v noci

istonbike (2) napsal 26.02.2014 v 18:38

Seš dobrá Milu já toho v noci moc nevidím

Tuareg-Tengai (1) napsal 26.02.2014 v 13:18

tyhle akce na poslednĺ chvĺly bejvaj nejlepšĺ,důležité je užĺt sito

JirkaMetal (1) napsal 26.02.2014 v 08:41

No to je mazec Milu,já v noci radši sedím doma

shumi-p (0) napsal 26.02.2014 v 07:37

• Cesta je cíl...

https://www.youtube.com/watch?v=yYvI4wT5Z5I&list=RDxUI0dyZGezA&index=27 Zas jeden krásný den, vice méně jako každej jinej... Až na to, že bylo létání nařízeno.Tak to vemem od počátku, tož to tu byl jeden blbý nápad :

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 30.04.2015
  • Magooor opět útočí :D

Tak sem se rozhoupala , že sesmolim zasejc jeden deník. Po měsících (cca možná od září ) bez přední brzdy sem se dokopala k činům. Kawi dostala nové brzdové obložení, řetěz a rozetku :D Navíc ted sem se dostala do fáze '

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.02.2015
    Uskutečněno: 08.02.2015
  • Kawi ma taky Vánoce

Vezmu to ve zkratce je jedna ráno a už toho mam dnes plné kecky :D Když se kouknu zpět za rokem 2014 - Dnes si to můžu dovolit :D Byl řádně chaotický, plný zvratů , ale děkuji za vše špatné pač kdyby nebylo to špatn

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.12.2014