Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník Magooor
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 21.8.2017

Vloženo: 27.04.2014, Uskutečněno: 27.04.2014, Stav tachometru: 60426 km, Zhlédnuto: 4x

Že bylo dneska rano krasně a že sem byla domluvená s Michalem, že pojedem na tuning do Kožušan. Večer předtím sem obvolala kluky (Marťase a Ondru,nikdo jinej neměl čas :D ) kdo má čas a jel by taky ať nejedu sama jak trubka na mašině za Mustangem Tak jsme se domluvili kdy a kde se sejdem po cestě sem si vyzvedla batůžka Kačku, zajeli sme na benzínku kde sme počkali na Michala, přidali pár kapek do nádrže a vyrazili sme na cestu :D Vzhledem k tomu, že od posledního deníku mám na tachometru o nějakej ten tisíc km víc tak později dodám větší deník i s fotkama :D Jinak zpátky k Tuningu, abych nehanila mašinu padenýma a odřenýma řiditkama tak jsem nasoukala NEW gripy (foto později) :D Na tuningu sme si poměřili i jak moc nám řvou výfuky tak už vím že jezdím asi se 112 decibely :D fajne ne ? :D Předtím sme dali soutěž v exování malinovky - super zábava i skvělé ceny aspon mám zas nový přírůstky (2 pyšáčky) foto taky bude :D Krásnej den se SUPER lidičkama těším se na příští výkend :D deník ještě v nejbližších dnech doplním pač teď nemam moc času ...

owenovic (12) napsal 23.07.2014 v 21:33

Tuareg-Tengai (1) napsal 28.04.2014 v 20:46

holka ty se nenudíš a navíc se super lidičkama

Václav69 (0) napsal 28.04.2014 v 17:53

Hlavně že počasí vyšlo a bylo po ruce pár kamarádů

shumi-p (0) napsal 28.04.2014 v 03:04

Zub47 (2) napsal 27.04.2014 v 20:22

ija se kochal,a ty decibely mi to vrči tak že jsem rad že to vubec slyšim

• Cesta je cíl...

https://www.youtube.com/watch?v=yYvI4wT5Z5I&list=RDxUI0dyZGezA&index=27 Zas jeden krásný den, vice méně jako každej jinej... Až na to, že bylo létání nařízeno.Tak to vemem od počátku, tož to tu byl jeden blbý nápad :

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 30.04.2015
  • Magooor opět útočí :D

Tak sem se rozhoupala , že sesmolim zasejc jeden deník. Po měsících (cca možná od září ) bez přední brzdy sem se dokopala k činům. Kawi dostala nové brzdové obložení, řetěz a rozetku :D Navíc ted sem se dostala do fáze '

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.02.2015
    Uskutečněno: 08.02.2015
  • Kawi ma taky Vánoce

Vezmu to ve zkratce je jedna ráno a už toho mam dnes plné kecky :D Když se kouknu zpět za rokem 2014 - Dnes si to můžu dovolit :D Byl řádně chaotický, plný zvratů , ale děkuji za vše špatné pač kdyby nebylo to špatn

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.12.2014