Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník Magooor
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 21.8.2017

Vloženo: 01.05.2015, Uskutečněno: 30.04.2015, Zhlédnuto: 3x

Zas jeden krásný den, vice méně jako každej jinej... Až na to, že bylo létání nařízeno.Tak to vemem od počátku, tož to tu byl jeden blbý nápad : Zkouknem jak vypadaj čarodějnice u sósedů v dědině No jo, ale je teprv čas na oběd a už první motonávštěvník u mě doma. Přijel se mi pochlubit stréc Smrťák , že ož mo to plká rychlej páč 350 to je stroj . Tož to bech nebela já abech sa mu nepochlubila s Mauííí. Tož to byl kurde šok když mi Bluesavage čmajz klíč a na spínačce jen vzkaz (vis foto dole- posuďte sami ) No jak jinak po opadnutí šoku sme se domluvili se strécem co a jak. Já dodělala odběd a v zápětí dorazil Vy-mi a mohli sme se vyploužit do Šumpru poprudit Bluesavage v rachotě č.2 Načež slova padla a už sme se ve třech řítili ze zábru do Litovle (ještě bylo spousta vyřizování).Čas pokročil tak sme se vydali za tetinkou estli nám ju už neupálili páč v Pňovicích nebyla tak sme to vzali přes Sobáčov na malej okuk místního sletu, tož aby si mě tam nenechali tak sme rychle zamířili do cílové destinace Mezece :D Tož to už sme tetinku našli. Následuje rychlí pokec - vyřízení organizačních záležitostí a palba do Litovle hoditi Káču domů a Bluesavage jako můj batoh byl odvezen opět do Zábru. Tam jsme ho nechali na pospas plechovce. A následný fofr do Mezec byl zakončen opět s batůžkem tentokrát sic jen kousek si to odseděl Vy-mi.
Co Vám říci více?
Snad už jen to, že Bluesavage za námi dorazil oplechován v pořádku, pařilo se , žvanilo se. No prostě super den a i noc páááč ja dorazila dom až kolem 3 ráno a to mě ještě chytalo dát si nějakej ten Km na Honzíkovi, ale říkám si zítra je taky den a třeba se někdo bude chtít připojit po sms echu alá hurá akce je tu.
Váš Magooor Miluš

Tuareg-Tengai (1) napsal 03.05.2015 v 17:22

Miluško tak teda super akcička a ten vzkazík libezvoucí

DRU1972 (0) napsal 02.05.2015 v 17:56

Pěkný výletík , aneb Nejvěrnější opět skončili u žrádla Jak jinak

Zub47 (2) napsal 02.05.2015 v 07:40

Hura akce sou nejlepši

istonbike (2) napsal 01.05.2015 v 21:26

Tééééda musel jsem to dvakrát přelouskati abych tomu porozuměl tož dobrý vzkazík

• Magooor opět útočí :D

Tak sem se rozhoupala , že sesmolim zasejc jeden deník. Po měsících (cca možná od září ) bez přední brzdy sem se dokopala k činům. Kawi dostala nové brzdové obložení, řetěz a rozetku :D Navíc ted sem se dostala do fáze '

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.02.2015
    Uskutečněno: 08.02.2015
  • Kawi ma taky Vánoce

Vezmu to ve zkratce je jedna ráno a už toho mam dnes plné kecky :D Když se kouknu zpět za rokem 2014 - Dnes si to můžu dovolit :D Byl řádně chaotický, plný zvratů , ale děkuji za vše špatné pač kdyby nebylo to špatn

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.12.2014
    Uskutečněno: 31.12.2014
  • Řidič batohem :(

No byl zase jeden krásný víkend tak proč sedět doma ??? Sice práce bylo spousta ale relax byl také třeba. Pátek byl den domluv a v noci hlavních domácích prací a dodělávek :D přes FB jsem měla pozvánku na Del Fuego kou

Vloženo: 20.10.2014
    Uskutečněno: 18.10.2014