renocar_zari

Kawasaki Ninja 250R (2011)

Vlastník stojaspalka
Vloženo 29.3.2014
Aktualizováno 5.9.2018

Vloženo: 08.08.2016, Uskutečněno: 16.07.2016, Stav tachometru: 41900 km, Zhlédnuto: 4x

Měli jsme to taak pěkně naplánováno.. v sobotu si dát s kamarádama (oba pražáci, jeden ale má motorku u Jindřichova Hradce) sraz na hranicích s Rakouskem ve Schrems a pak společně přes Mauthausen (tam navšítivit koncentrační tábor) přes okrsky až k Attersee u Salzburgu.

Až potud nám plán vyšel na jedničku. Zakempili jsme přímo u jezera, vytáhli naše stany (kluci maj trošku jinou představu toho, jak vypadá stan :D ) a koukli na (hodně změněnou) předpověď na další dny.. déšť, déšť a zase déšť..
Ani naše stany nebyly na takový déšť ready... A popravdě ani my nebyli zrovna nadšení z toho, že bychom měli ty krásy zdejšího kraje poznávat za deště. Navíc byla docela mlha apod, takže jsme neviděli ani kopce a hory kolem jezera.

Zbalili jsme se teda v neděli ráno a jeli zpět do ČR k Jindřichově Hradci. Cesta měla být cca 300km, z toho 200km jsme si pěkně užili v mokru. Ale co..nejsme z cukru. V ČR jsme zašli na pivko a naplánovali aspoň menší trasu na pondělí.

Kluci mě doprovodili do Znojma (vzali jsme to oklikou přes Třebíč) a pak si to vzali rakouskou stranou zpět k JH a jeden z nich večer dál pokračoval do Prahy.

Škoda, že to nevyšlo.. Fakt jsem se tam těšila, tak doufám, že se tam ještě podívám :)

• Ybbstalské Alpy - Annaberg, Mariazell, Hochkar, Wildalp

Původně jsem myslela, že na tenhle výlet už pojedu s novou motorkou, ale bohužel zatím nikdo Ninju moc nechce, tak jsem si říkala, že to zvládnu i na ní :) Chtěla jsem jet prvně na dva dny, ale moc jsem nenašla slušné u

Vloženo: 09.07.2017
    Uskutečněno: 08.07.2017
  • Rossatzbach

Po cca 5 měsících jsem zase zpět v ČR a mohla jsem na motorku :) Už na konci loňské sezony jsem si na mapě vyhlídla rakouský Rossatzbach, kde je pěkný výhled přes Dunaj na protější břeh. Navíc kamkoliv jedu v Rakousk

Vloženo: 04.06.2017
    Uskutečněno: 02.06.2017
  • ZN-Balaton-Maribor-Mariazell-ZN

Celý tenhle výlet začal tím, že kamarádi s pionýrama se rozhodli z Prahy jet na Balaton. FB stránka- www.facebook.com/pionyremcestounepolem Tak jsem si řekla, že se za nima na Balaton stavím, přespím a pak se projedu

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.07.2016