renocar_zari

Honda NC 750D Integra (2012)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 30.6.2017
Aktualizováno 13.5.2018

Vloženo: 01.07.2017, Uskutečněno: 01.07.2017, Stav tachometru: 22000 km, Zhlédnuto: 11x

Dneska jsem oslíka vytáhl na takovej malej test. Když se mi nikam nechce, ale prostě se chci jen projet, takový to zahnání absťáku mám tu takovej okruh plnej krásných zatáček kterej má asi 35 kilometrů. Projel sem ho asi 100x na nejrůznějších motorkách. Znám tam každou zatáčku, vím kolik tam která motorka zvládne a tam testuju každou která mi přijde do ruky a porovnávám ovladatelnost, hravost atd...
Nejde mi o maximální rychlost na rovinkách. Jde mi o co nejvyšší konstantní rychlost. Nasadit 90 a projet celou trasu co nejblíž tý devadesátce, každou rovinku, ale i každou zatáčku. Takhle já se bavím. Zastavuju u hospody, zapínám bluetooth na telefonu, zapínám interkom a pustím si do helmy svého oblíbence. Naudo Rodrigues. Zdravím partu asi šesti drsných bajkerů na cruiserech kteří nasedají na mašiny ale ani jednomu nestojím za odpověď. Hold na oslíkovi nejsem dost drsnej. Tak se předveďte hoši. Vyjíždím hned za nimi a hned na první rovince mi jasně dávají najevo jak krutý jsou to střelci a že jejich obsahy 1300ccm a vejš maj odpich jak prase. Tak to přece víme hoši.
Po třech zatáčkách jsem je dorazil a vychutnal si prvního. Jasně, není to fér, mám to tam najetý jak nikdo.
Po pár kilometrech už je všechny vidím jen v zrcátkách protože je to samá zatáčka kde se musí umět jet a né tahat za plyn na rovinkách.
Dojíždím do Býště a hele, uzávěra.
Otáčím se že si to jako dám ještě jednou v opačným směru.
Doráží drsňáci a hele, oni mě zdraví a jeden dokonce ukazuje zdvižený palec.
Zamávám a jedu pryč.
A k oslíkovi. Hele jako odpich to nemá, ale abych se usmál to stačí. Ze zatáčky to plyn netahá. Na maximálku si vypište pořadník. Ale když ho v režimu S (asi jako že Sport ) držíte u huby tak je to sranda a ten podvozek snese hodně. Absenci výkonu trošku člověk dožene tím že neztrácí čas s řazením.
Vzpomněl sem si jak jsem provázel loni naše zákazníky po Italských Dolomitech.
Jel sem na R1200RT a brousil sem stupačky. Držela se mě jak klíště jedna dáma na skůtru C650Sport.
To byl koncert. Jak ta to měla v ruce. Jak to klopila. Furt sem čuměl do zrcátek.
Fakt podívaná.
Myslím že mě bude moc bavit srát na oslíkovi ostatní
Počítadlo se konečně přehouplo přes 22.000km

Samíc (8) napsal 02.07.2017 v 12:25

Přesně tak rovně umí jezdit každý, ale v zatáčkách se ukáže.

crhy1 (22) napsal 01.07.2017 v 23:33

pěkný, jen tak dále

• První letošní

Po to co jsem letos prodělal zápal plic a zlomil si ruku jsem se dnes rozhodl zkusit jestli je ruka už v pořádku. Protože Hondu prodávám vyrazil sem na ní ať si ji ještě jednou užiju. Ruka v pořádku a Honda ještě lepší.

Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 15.04.2018
  • Burčák

Včera mě přepadla chuť na burčák, ale nechtěl sem žádnej hnus od silnice. Když dobrej tak z Moravy. Zuzka (moje žena) si na dovolené oblíbila víno Kerner z vinařství Znovín Znojmo a tak sem se rozhodl že jí pro něj zajed

Vloženo: 14.10.2017
    Uskutečněno: 14.10.2017
  • Jen tak

Teplo nás pomalu opouští a tak jsem moc rád že to dneska takhle krásně klaplo. Namotáno sice jen 120 kiláčků, ale bylo to fajn. Oslík jede jak za mlada. I když co to kecám, on je mladej, to já stárnu

Vloženo: 01.10.2017
    Uskutečněno: 01.10.2017