renocar_zari

Kawasaki Ninja 250R (2008)

Vlastník Bartlice
Vloženo 22.3.2017
Aktualizováno 30.1.2018

Vloženo: 27.07.2017, Uskutečněno: 24.06.2017, Zhlédnuto: 24x

Tak.. Po dlouhém plánování jsme se konečně dočkali a vydali se do Itálie i s našimi miláčky na vozejku. A hned předem pro rejpaly - ne opravdu jsem nemohli jet na motorkách i celou cestu tam, 250 supersport a 660 supermoto na to vážně nejsou stavěný. :D

Po dlouhých cca 1200km s jednou delší zastávkou v Basianu jsme dorazili do malého městečka v Alpách - Limonetta. Tam jsme sundali motorky z vozejku a pokračovali dalších 100km neskutečně úžasnými klikatými cestičkami přes Francouzské Aply až do Sanrema k moři. Tam jsme se přes den váleli na sluníčku na pláži a po večerech jezdili. :D Následovalo pár větších výletů jako např. návštěva Monaca a projetí dráhy F1. :D Po 4 dnech jsme se vrátili na motorkách zpět do hor do Limonetta kde jsme si ještě projeli pár pěkných cest. Nakonec jsme motorky zase naložili a přemístili se autem 300km zpět do Basiana. Tam jsme stihli ještě pár výletů k Lago di Garda nebo třeba do Milána..

Byla to nejlepší dovolená jakou jsem kdy zažila a všem co o něčem podobném přemýšlejí jen doporučuju!!

radek89 (1) napsal 04.08.2017 v 15:08

At si každý jede jak chce to je každého věc ale říkat že moto jedou na vozejku protože na takovou cestu fakt nejsou? Jawa 350 taky není stavěná na cestu kolem světa a zvládne to nebo pionýrem do Afriky Takže bych jen upřesnil text- moto bylo na vozejku protože se nám nechtělo na nic cestovat a vše je v pořádku

Figi25 (59) napsal 28.07.2017 v 14:11

ahoj, moc pěkné fotky. Úplně Vám závidím takovou cestu. Já, ještě teprve na něco takového čekám. To, že jste jeli vozíkem bych neřešil. Aspoň jste nebyli rozbiti. Každý ať si jezdí dle libosti.

elvis78 (178) napsal 27.07.2017 v 18:39

hezký místa. Ale tak jako jiní kolegové i já vidím jako cíl cestu

Bartlice (0) napsal 27.07.2017 v 18:29

Čekala jsem nějaký negativní komentáře ale i 100km po dálnici je pro mě utrpení a hrozná nuda, to by za to prostě nestálo.. A navíc by jsme si oba za tu cestu totálně oddělali gumy a nemohli si vzít sebou žádný věci .. Ale stejně dík za názor

Petr_TA (29) napsal 27.07.2017 v 17:50

A to já zas tomu vozejku rozumím...
Dřív jsem vzal v práci dodáfku hodil motky a dvezl do Alp
Né že bych to neodjel ale pokud je člověk omezenej časem tak je to super
Hlavně se nemusí omezovat v balení přijede čerstvej a užije si zatáčky

libac22 (177) napsal 27.07.2017 v 17:19

Sry jako , ale 16ti letí kluci tam jezdí na pionýrech ... Opravdu ten vlek nebyl třeba

• Prodej

Jelikož přišel čas přejít na silnější, Šmudlinka musela pryč. Naštěstí si jí ale odvezla hrozně fajn holčina a slíbila mi, že se mi o ní bude dobře starat |-) . Abych pravdu řekla tak jsem si ale připadala jak kdybych d

Typ: Prodej
    Vloženo: 29.10.2017
    Uskutečněno: 29.10.2017
  • Nový polepy <3

Tohle asi nechám bez komentáře, fotky mluví za vše.. prostě mi přišlo že jí pořád něco chybí, tak jsem to vyřešila polepama podle vlastního návrhu :-D http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2017/36/408092_d0bdcb

Vloženo: 05.09.2017
    Uskutečněno: 19.08.2017
  • Nový design

Po téměř dvou letech co jsme spolu přišel čas investovat do Šmudlinky nějaké peníze a upravit si jí podle sebe. Kromě takového toho normálního servisu - výměna oleje (Castrol), olejového filtru (HifloFiltro), brzdových d

Vloženo: 03.04.2017
    Uskutečněno: 01.03.2017