Honda CB 500F (2017)

Vlastník Kaaamos
Vloženo 2.9.2017
Aktualizováno 2.8.2022

Projížďka

Vloženo: 08.09.2017, Uskutečněno: 07.09.2017, Stav tachometru: 280 km, Zhlédnuto: 13x

Počasí se po cca týdnu zimy a deště jakžtakž umoudřilo a nutkání se projet dostoupilo vrcholu. Hned z práce jsem dojel na garage, převlikl se, seřídil si spojkovou páčku a vyrazil.
Neměl jsem v hlavě žádný cíl, jenom se dostat do nějakych pěkných zatáček. Jak jsem si to tak hrčel směrem na Morávku napadlo mě, že jsem už dlouho nebyl na Visalajích, čili jsem v Pražmě u Ondráše podřadil a zatočil směr Mohelnice.
Bohužel nahoře bylo docela mrtvo a zima. K tomu ještě štěrková cesta před Zlatníkem mi tuto cestu docela znechutila. Zpátky jsem to vzal přes Lubno, kde je nová cesta a lesní zatáčky byly chrochtanice.
Domů jsem dorazil celkem promrzlý dal jsem si na semaforech pár rozjezdů a pak už rychle domů na čaj.
Kocuřisko jede jak hodiny, pomalu ho začínám táhat do vyšších otáček, kde si libuje. Nové páčky v pohodě - všechno jak má být.
Motorkářů jsem potkal asi 5, až na jednoho ve FM všichni zdravili. Miluju to!

• Nákup

Na dnešek jsem měl mít připravenou svoji novou motorku. Vzal jsem si 1/2 den volna, abych si všechno vychutnal a stihl si zajít na inspektorát pro přihlášku. Moc zajímavý den se spoustou zážitků - někdy možná doplním p

Typ: Koupě
    Vloženo: 08.09.2017