bmw_renocar_r_1300_gs_adv

Vlastník Maršal_Malinovskij
Vloženo 20.4.2020
Aktualizováno 6.2.2024

Vloženo: 06.06.2022, Uskutečněno: 05.06.2022, Zhlédnuto: 18x

Vyrážím z Třebíče směr Letohrad. Cesta je jak to u nás bývá místy super a místy by člověk silničáře poslal někam...
Hrad Lanšperk.
Dá se dojet cca 300 m od něj. Parkujete před hospodou, kde se můžete osvěžit. Osobně netestováno
K hradu se jde krátkou stezkou a když přijdete k němu, tak na vás dýchne naprostý klid a pohoda. Jakoby se zastavil čas a to i ve vesnici.
Z Lanšperku již vyrážím směr Pardubice, trochu jsem se zdržel, tak mažu jak to jen jde. Za tmy se mě osobně jezdí hodně špatně. Tzv. "Vamberák" si ještě střihnu za světla a minimálního provozu, takže super a pak už jen rychle domů. Najel jsem cca. 200 km, které stály za to.

Video verze tu:

BIG-daddy (37) napsal 07.06.2022 v 08:24

Super video i foto,hudba u videa sedí po videu jsem si připadal jako kdybych ten kopec vylezl sám díky za to

1 reakce

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij 08.06.2022 v 21:44

Dík, To nebyl kopec, ale jen kopeček ?. Šel jsem už daleko horší ?

Hyacint (52) napsal 06.06.2022 v 23:22+1

Pěkný.

• Mototrip #29 - První samolepka, Stropešínská vyhlídka,

Opět neděle, opět návrat domů z rodné hroudy. Sobotu jsem zedničil, tak jsem se musel v neděli odměnit :-D . Tentokrát to je Dalešická přehrada, resp. přírodní vyhlídky nad přehradou. Ještě než dojedu na první místo,

Vloženo: 04.08.2024
    Uskutečněno: 21.07.2024
  • Mototrip #28 - Zručská vyhlídka, zámek Zruč, part II.,

Tak, tentokráte neděle se stala výjezdním dnem na moto. V sobotu byla jízda vlastní silou na dvou kolech, tak neděle si žádala odpočinek. Čas návratu byl jasně dán, neb sportu není nikdy dost :-D , takže jen krátký výlet

Vloženo: 02.08.2024
    Uskutečněno: 14.07.2024
  • Mototrip #27 - Památník gen. Gablenze, zřícenina Břecš

A opět tu máme sobotu a krásné teplé počasí, které si říká o nějaký malý výletík :-D . Tentokrát otáčíme kompasem na sever. Dlouho jsem tam nebyl, tak uvidím co ještě objevíme. Plán cesty je a co bude navic bude jen bonu

Vloženo: 18.07.2024
    Uskutečněno: 06.07.2024