renocar_zari

Vloženo 2.5.2021
Aktualizováno 15.9.2024

Větrný štít PUIG

Vloženo: 17.09.2024, Uskutečněno: 17.09.2024, Zhlédnuto: 47x

Vzhledem k tomu, že s Babušou asi zůstaneme a plánům do budoucna, tak jsem vrátil do hry myšlenku má větrný štítek.
Trochu jsem tu představu zhmotnil a za VÝBORNÉ peníze jsem koupil větrný štít PUIG up&down.

Jasně, na naháč typu Inazuma se moc nehodí, stejně jako kufr, ale pokud budeme spolu cestovat (v plánu na 2025 je projet polské pobřeží od západu po východ), tak se zdá, že se bude hodit.

S montáží už mám zkušenost z minulého štítku, kterým byl GIVI, byl nízký a vítr mi šel na přilbu. To se u PUIGU nestane, let třívrstvý a předpokládám, že větrný proud půjde nahoru.

Těším se, až ho otestuju

• Fotr na tripu

Dneska jsem velitelsky rozhodl, ze se jede. Kde je cíl, tam je cesta a naopak. Takže připravit stroj a sebe před jízdou, upřesnit si aspoň čas návratu - srnkám hopsajícím přes cestu dobrou noc nebo rano dávat nehodlám.

Vloženo: 21.05.2023
    Uskutečněno: 21.05.2023
  • Tak nějak tam a zpět

Dneska jsem vlastně ani neměl v plánu vyjet, nicméně touha byla silnější a řekl jsem si, že dám takovou malou "kominickou". Nakonec jsem dal jen necelých 30, neboť mně chytil přicházející déšť a tak jsem valil domů. Spo

Vloženo: 14.05.2023
    Uskutečněno: 14.05.2023
  • Nové obutí

Nadešel čas na výměnu obutí. Nové papuče jsem volil podle metody "nejlepší poměr užitná hodnota vs. cena". Metzeler Roadtec Z6 Zvýraznění snad přidá na stabilitě, bezpečnosti a aspoň 5kW výkonu

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.03.2023