Yamaha X-max 250 (2013)

Vlastník Benda.s
Vloženo 14.6.2015
Aktualizováno 6.1.2018

Je to velký skútr pohodlný a dobře je. Oceňuji prostor pod sedlem a velkou přihrádku.

První dojmy - Oproti PCX je to těžší, ale zase to podstatně lépe sedí a ma to lepší stabilitu. O rozdílu kubatury netřeba mluvit :-)

Doplňky na motorce - Akrapovič Exhaust System
Alarm
vyhřívané gripy

O x-maxu jsem uvažoval již při koupi PCX, avšak cena byla na straně PCX. po roce na PCX kdy sloužilo velmi dobře, jsem se rozhodl pro vetší výlety udělat řidičák na A2, abych mohl navštívit sousední země bez obav postihu. No jo, ale pak se naskytla příležitost koupit X-maxe u kterého znám jeho historii a tak když už jsou ty papíry, tak jsem do toho šel. První pocity byly hrozne, je to vetší těžší a co s tím budu dělat, prostě zvyk z PCX mi dával smíšené pocity. Úplně jinak se na tom jezdí... no už ne, pak kilometrech a zvykl jsem si na ty změny a popravdě nelze než je ocenit. Při jíždě je stabilní - díky váze, která jinak je zbytečná, tak ve chvíli kdy míjím vetší auto, přijde boční vítr, tak to se mnou ani skútrem tolik necloumá. Rozložitá sedačka je více vhodná pro mé rozložité pozadí, prostoru pro nohy je dostatek a místa pod sedlem více než dost. Motorově z mého pohledu není co vytknout. Už se těším na další kilometry.

Wejw
Wejw napsal 24.11.17 v 23:14 10b.

crhy1
crhy1 napsal 14.06.15 v 18:03 10b.

Jak jinak než 10 bodů

matti
matti napsal 14.06.15 v 17:58 10b.

At jezdí !!