Aprilia SR 50 Factory (1997)

Vlastník MAJKL.2005
Vloženo 23.8.2015
Aktualizováno 5.10.2017

padesátka skůtr s výkonným motorem a jedovatýma brzdama, který lehký skůtr zastaví téměř na místě.

První dojmy - Co o ní psát ??? Pro náctileté do města na začátek, anebo jako nenáročné přibližovadlo do města je to podle mě super volba. Na padinu skůtra to jede je to pěkný, spotřeba do 3l/100, není nad to natankovat za 170 kč a jezdit celý měsíc po městě, spolehlivost je jinde,než u konkurence z číny, musím přiznat, že i design na to, že je téměř 20 let starý, tak i dnes neurazí, spíš příjemně překvapí. Musel jsem koupit nové zadní pneu, novou baterku, přetěsnit přední vidlice, nově nastříkat výfuk (loupala se barva), nalakovat kola do aprilia racing červené. Jako výhodu vidím i v tom, že skůtr můž sedlat celá rodina a vcelku velký úložný prostor.Za mě má aprilia s modelem SR 50 jedničku s hvězdičkou ve skůtrech do 50 ccm.

Doplňky na motorce - jiná zrcátka (ebay kauf), nalakovaná kola

denisbiker
denisbiker napsal 13.10.15 v 14:22 10b.

Super výběr . Před pár lety jsem vlastnil sr50 factory 2006 a vzpomínám na ni pořád. Přeji mnoho km bez nehod.