Honda CBF 600N (2006)

Vlastník tomjezdec
Vloženo 6.8.2006
Aktualizováno 28.10.2008

modrá, mám od července 2006, najeto 14000 km, žádný problém, navíc vytápěné gripy (velmi se mi osvědčily v září v Alpách v dešti) a padací gumy
! v červenci 2008 mi ji ukradli !

Zkušenosti: výhled ze zrcátek bez problémů! po 10000 km už skoro sjetá zadní guma; osvědčily se mi ty gumový padací špunty, asi 3x mi spadla při parkování či otáčení a kapotáž ani škrábnutí, jen trochu poškrábaný plast na zrcátkách, větší pád jsem ale neměl; měnili mi v záruce tlumené světlo, již z výroby do něj nepasoval nastavovací šroub, nyní již bez vady

Cesty: už jsem na ní byl v Alpách, je príma; teď jsme byli 4 dny Polsko a Slovensko (Osvětim{hodně silné}, Oravská přehrada, Zakopané, Tatry z polské strany, Dukla, Nová Sedlica-nejvýchodnější Slovensko, Zemplínská Šírava, Tatry, přívoz u Strečna přes Váh a domů -> 1929 km), spíše poznávací zájezd, místy dost špatné cesty, skoro pro enduro, místy naopak super, více viz cestopis; teď v září opět Alpy, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, moc pěkné

Cestopis: tom.prodejce.cz19.8.2006 výlet Posko a Slovensko 4 dny10:00 přicházím ke garáži se sbalenou bagáží, vitlačuji motorku, nejde to, máma, která mě doprovází hlásí "máš prázdní zadní kolo", krize v 11 mám bít v Brně, čeká tam David a Miro, jedeme na vílet do Polska a pak uvidíme. V gumě je zaražení kamen jak hřebík, vindavám ho a foukám antipich sprej, pořád to utíká, tak jedu dokud to trochu drží, cestou se to zatahuje, sháním pneuservis, v 1. motorki neopravují, vlašimské KTM má v sobotu zavřeno, tak jedu do "škodovki", tadi mi pomůžou, mají sadu s kterou se nemusí ani sundavat guma a už to drží (vím, že bi se motorki takto opravovat neměli, ale guma je téměř nová a já musím jet). Díki Auto Brejla. V 11 virážím, do Brna hlásím příjezd po 12, jdou zatím na snídani, cesta do Brna po dálnici bez problémů, sem tam mě předjede motorka mířící na velkou cenu, setkání v Brně, nikdo neveze vařič, ešus-kastrol putuje do křoví a už jedeme. Já CBF 600, David Iamaha Majesti 250, Miro Kimco Exciting 500. Jedeme směr Viškov, Frídek-Místek nákup v Tescu, pozdní oběd smažák, Českí Těšín kde trochu bloudíme, Miro se učí s GPS , a už jsme v Polsku, hledáme jezero kde bichom se mohli vikoupat a přespat, po horkém dni je člověk v motorkářskích hadrech trochu zapaření, nakonec najdeme menší jezero s koupáním u Psczini, koupání, stavba stanu, pivo ve stánku, řízki z domova, mňam. Ráno probuzení, mají tu dost nepořádek velkí, k snídani buchti z domova a už jedeme, Osvětim - nelze popisovat, více např. na http://www.holocaus...ory/camps/auschwitz, jedeme dál, jedeme se podívat na Oravskou přehradu, trochu bloudíme, ve finále Miro zjišťuje, že ač má jeho GPS slovenskou i polskou mapu, nezná hraniční přechodi a proto nás tlačí na Českí Těšín, prokoukli jsme ji, jedeme Ziwiec, ještě v Polsku oběd, číšnice překládá lístek, to kuře je z houbama, ó to né, tak si dám lososa, Mira se ptá na brambori, jestli vařené - z vodi, jasná odpověď ne pivo, a už se nese jídlo, jasně že mám to s houbama, neřeším to, houbi sní David, a už jsme na Slovensku, koupel v Oravě, zapadám do bahna, David mě vitlačil (on mě tam poslal ), přes Trstenou zas do Polska, Zakopané, některé silnice nic moc, kolem jezer v Pieninách, dvě přehradi nad sebou, sem musíme ráno znovu pro fotki, každí den asi 100x zastavujeme na focení, docela mě to dostává, večeře v Kroscienku nad Dunajcem, objednáváme bramborák plnění sírem, asi nám vážně nerozumí, donesli jen jeden, musíme objednat další dva, moc dobré, vedle je živí koncert, jedeme hledat nocleh, nakonec zastavujeme na konci nějaké cesti, v dálce hudba, jdeme pařit sliším od spolusouputníků, to mě taki dostává, právě jsme odjeli od pařbi kde se dalo i spát a teď chtěj nechat motorki někde, kam nás viděli místní vjíždět?; nakonec se nikam nejde, nejde to, pijem víno a pivo z domova, hudba v dáli utichá, noc dobrá, ráno vidíme jezero pod sebou, k snídani buchti, a už jedem k jezeru , fotki u hradu a hurá na Duklu, místi prázdné silnice pěkné, všude hezké holki, místi spíše pro enduro, oběd - piza, docela dobrá. Dukla, víměna zbilích zlotích, foto u památníku, Višní Komárik, Medzilaborce, Nová Sedlica-nejvíchodnější místo na Slovensku, v Ulíči nás láká cesta na Ukrajinu, proto se řídíme šipkou ukrajinská hranice, po 8 km cestou necestou, lesem , brodem, jsme v Ruské Volové, začíná pršet (první déšť za celou cestu), Ukrajina zapomenuta, jedeme hledat nocleh, Ubľa, Zemplínská Šírava, chceme chatku, ti nejsou, tak hotel se sprchou, jsme promáčení, David na hotel nechce, i kdiž ho najdeme, trochu krize, mě už je to taki jedno, dělit se nebudeme, stavíme stani na pláži a jdeme na pivo, moc nám nechutná, přeci jen jsme trochu vimrzli, Miro dá ještě noční koupel, já s Davidem se koupeme ráno, jedeme na benzínu na snídani, hemenex a čaj, základ pro těžkí den, dnes musíme domů, Domaša, Spišské podhradie, Tatranská Lomnica, pěkní víhled, Štrbské pleso, Víchodná - káva a kofola u Mirovích známích, pozdní oběd v kolibě v Žiaru, Miro nás vzal na brinzové haluški dík, místi přeháňki, Terchová Jánošík, přívoz (kompa) u Strečna přes Váh, Trenčín, rozloučení, hranice, doma, prší až skoro do Slavkova, David mě vede, jede fest, v dešti a potmě i 100, má toho dost, furt se mu zdá že má píchlé kolo, vše má OK, rozloučení u Brna, valím domů, před půlnocí doma, 1929 km, spotřeba do 5l, nákladi do 5 tis. Kč

Baca42
Baca42 napsal 02.04.12 v 18:39

10b ale máš napsáno cbf600N a máš cbf600S

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 05.03.10 v 18:24

závist 1Ob

napsal 23.12.06 v 22:43

Urcite Pariz - Dhakar 7 ledne.

tomjezdec
tomjezdec napsal 25.10.06 v 22:36

určitě pojedu

napsal 23.10.06 v 16:27

Do Alp v létě 2007, co ty na to ?