Ducati Hypermotard 796 (2010)

Vlastník PetrGT6
Vloženo 6.10.2015
Aktualizováno 6.10.2015

Rohlík v helmě , prostě legrace na ní jezdit, je lehká ovladatelná, italská takže nepraktická ale krásná

Motorka koupena od Frennky (Otvovice) - Koupeno od správného Ducati fanouška, výborná zkušenost. Přišel jsem, viděl jsem , projel jsem se, dal si kafe zaplatil a odvezl :)

První dojmy - Zatím jen první víkend, takže zkušenosti přibudou. Zpočátku sedíte trochu moc na nádrži a nad předním kolem, ale za 5minut si člověk zvykne. Motor funguje mezi 4-8tisíci, krásná Ducati dvouválcová klasika. Výborně se řadí a fantasticky mění směr. Ani po 200km vyjížďce žádný nepohodlí, ale není to pro každýho. Na okresky bych řekl naprostej ideal a na učení se jezdit a zdokonalování se v jízdní technice perfektní. Vlastně proto jsem si jí koupil. Vlastně ne, koupil jsem si jí asi fakt jenom protože se mi líbila a byl tam ještě jeden malej flek v garáži kam se vejde :)

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo se chce na motorce učit líp jezdit a pro toho kdo už umí fakt hodně dobře, tak aby si užil pořádnou porci chuligánství :)

Doplňky na motorce - Doplňky Ducabike, koncovka SC Project , je trochu vymazlená :) , v zimě dokoupím nějaký solidní crash protektory - kdyby náhodou...

Dojmy přibudou v nový sezoně.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.08.17 v 22:00 10b.

Micheliny
Micheliny napsal 07.10.15 v 09:32

Pěkná

Frennky
Frennky napsal 06.10.15 v 21:10 10b.

Tak ať slouží a dělá jenom radost ! Nemůžu přeci dát svý bejvalce míň než 10 bodíků .