Kymco Quannon 125 (2008)

Vlastník Luciiferka
Vloženo 2.1.2016
Aktualizováno 2.1.2016

Je to má láska! A když pokaždé otevřu garáž těším se na naší společnou jízdu!

Kawasaki ER 5: Z důvodu, že jsem měla řidičský průkaz teprve krátkou chvíli, rozhodla jsem se pro začátek pro 125.

První dojmy - První dojmy byli úžasné. Byla jsem neskutečně šťastná, že jezdím na své vlastní a že už nemusím jezdit jako "batoh". :D

S motorkou jsem velice spokojená.
Kymco Quannon bych doporučila začátečníkům, kteří nemají ješte moc odježděno a mají málo zkušeností s motocyklem.
Kymco je celkem dost nízké (pro mou výšku to je tak akorát jelikož jsem prcek :D ).
Proto jsem si koupila na začátek 125, a musím říct, že tento motocykl není zas tak lehký jak ostatní 125. :D

Kymco Quannon má vpředu v originálu dvě světla. Když jsem tento motocykl kupovala mělo jenom jedno světlo. Proč? Protože motorka byla bouraná a předchozí majitel ji koupil a dělal trošku úpravy. Jelikož světlo se dá koupit jako jeden celek a výjde to na celkem dost peněz, tak to vymyslel takto. A mě to nevadí, protože aspoň nemá nikdo motorku s jedním světlem jako já. :)

Mate23
Mate23 napsal 07.02.16 v 08:53 10b.

ahoj. Chvalim

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 09.01.16 v 19:38 10b.

To světlo je originální, to je pravda Dobré poznávací znamení tak ať slouží a spoustu šťastných km!

Luciiferka
Luciiferka napsal 03.01.16 v 18:53

STK to prošlo

bledemon
bledemon napsal 03.01.16 v 10:55

to světlo asi na stk neprojde

Luciiferka
Luciiferka napsal 03.01.16 v 10:50

Bikerr3979: Díky! A stupačky jsou pravé.