Kentoya Trigger 125 (2007)

Vlastník Abasinde
Vloženo 3.1.2016
Aktualizováno 3.1.2016

Je to nádherná živá a okouzlující motorka. Červená barvy, pro holku jako stvořená.

Motorka koupena od behysek - Vůbec jsem Dominika neznala ale od té doby, co mám jeho motorku si píšeme do teď.

První dojmy - První dojem...? Je moc vysoká, sakra. Pak přišel taťka s tím, že se dá snížit úplně jsem si ulevila a věděla jsem, že bude moje. Majitel byl velice laskavý a dokonce i snížil cenu. ( díkes Dagu :D )

Motorku bych doporučil pro - Tak určitě pro začátečníky, naučí se jak se motorka chová.

Úspěšně jsem zvládla řidičák, takže mi bylo úplně jedno jakou motorku budu mít hlavně, že to bude jezdit. Dlouho jsme vybírali na internetových bazarech a najednou taťka přišel s tím, že nějakou našel. Majitel tam i zanechal video což bylo super. Zvuk dokonalý, na 125 ccm je ten zvuk úžasný. Na druhý den jsme si pro ní jeli a koupili. Cesta zpátky cca 300 km, byla brutální, teda pro mě. Byla to moje první jízda po zkouškách navíc byla moc vysoká tak tak jsem dosáhla na zem. Ale v pořádku jsme dojeli domů. Časem hlavně v létě jsem jezdila víc, jak v terénu, tak na silnici. Musím říct, že se v terénu všichni z mojí rodiny ( všichni co mají řidičák ) vyblbli. V terénu jezdí nádherně pak vypadá ještě líp, když je špinavá od bláta atd. Přes léto jsem jezdila, co to šlo, samozřejmě i teď jezdím ale né tak často. Mám najeto zhruba 2000 km. Měnili jsme akorát baterku a detailní úpravy. Za což jsem ráda. :) A ohledně té výšky motorky, už ji chci zase zvýšit. Je to jako na kole, taky jsem pořád chtěla zvětšit sedátko a bylo mi jedno, jestli dosáhnu na zem, hlavně, že jedu.

kuzmič
kuzmič napsal 04.01.16 v 04:51 10b.

Tak ať jezdí ke spokojenosti...

Behysek
Behysek napsal 03.01.16 v 21:20 10b.

Tak samozřejmě 10 bodů pro bejvalku