BMW K 1200 GT (2006)

Vlastník jirika
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 26.3.2019

Brambora, fakt velka a tezka brambora.

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč)

První dojmy - Velka Tezka Vykonna

Mel jsem spadeno na BMW R1200RT, ale jelikoz zdejsi trh je vcelku maly a nechtelo se mi tahat neco ze zahranici, zkoncil jsem nakonec u K1200GT.
Mam ji jenom chvili a ani nebylo pekny pocasi ji poradne provetrat.
V nejblizsi budoucnosti me ceka prezuti, prvotni prohlidka a vymena naplni v servisu.

Srpen 2016
Tak prezuti, velka serviska v Stratos Prosek a k tomu jeste dovolena v Dolomitech za nama. Uz jsem stihnul najezdit asi 6tis km a konecne jsem si na bramboru zvykl.
Co jsem si nezvykl je sedadlo. Asi mam atypickej zadek, ale proste pri delsich presunech me tlaci.
ABS odeslo do vecnych lovist. Nechtelo se mi ho zase otevirat a spravovat, tak jsem si objednal novy modul. Je to ranec, ale konecne uz bude od toho klid.
Taky zacal rachtat prevodovy retez pri startech. Koupen novy napinak primaru a ted se to v servisu spolu s ABS modulem montuje.

ABS a napinak namontovan. Konecne to startuje bez hrkani a brzdi bez flekovani.

jirika
jirika napsal 26.08.16 v 08:31

Novis> No to uz vim taky Teda jedna vec je, jaky motorky ma Motozone ve vlastnictvi, ale ta moje byla v komisi a to byl sakra problem. Zvlast, kdyz chces neco reklamovat...

Novis
Novis napsal 25.08.16 v 18:46 10b.

Ahoj, v motozone jsem byl loni, podívat se na 12 GT, ale neměl jsem pocit že prodávají dobrý motorky...

Každopádně ti přeji hodně moc kilometrů bez dalších investic

Budem muset dát Středočeský GT sraz

jirika
jirika napsal 08.03.16 v 11:03

To jo, jezdi pekne Ale zrovna ji mam v servisu a castka za opravu vseho, co by se melo udelat, me docela sokovala Holt BMW

Jirka1084
Jirka1084 napsal 03.03.16 v 16:43 9b.

Kamarád ji má jezdí pěkně
Ať slouží