BMW F 650 GS Dakar (2000)

Vlastník Mr-Oizo
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 3.7.2017

Spolehlivý univerzální stroj. Motorka volena na začátečnickou jízdu jak po silnici tak i v terénu. Moto zakoupeno starší a po vychytání menších drobností s motorkou spokojenost.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Můj první nákup větší motorky. Ochota prodejce super vše vysvětlil. Firma se chlubí že garantují velmi dobrý technický stav. Má zkušenost je na motorku v servise nebylo ani šáhnuto. Baterie dost zoxidovaná. Věškeré náplně staré (olej.filtr,vzduch.filtr atd.) Motorka byla na sjetých gumách (domluvena sleva cca 1000 kč) To horší že bylo vcelku slušně nakopnuté přední kolo na což jsem díky nezkušenosti přišel až doma. Řešil jsem vycentrováním ale stejně není 100% OK. Na obou zrcátkách strženy závity. Na pravé zadní straně ulomený(slepený) blikač.

První dojmy - Perfektní prostupnost terénem. Snadné ovládání. Dobré vlastnosti i na asfaltu.

Motorku bych doporučil pro - Stroj pro začátečníky kteří chtějí vyzkoušet i jízdu mimo asfalt.

Dakar byl pro mě jasnou volbou jelikož jsem chtěl stroj spolehlivý,nenáročný a pro občasnou jízdu mimo asfalt.
+Rozumná cenová dostupnost.
+Perfektní stroj pro začátečníka.
+Nákladově málo objemná.
+Spotřeba motorky cca 4.5 l.

paratrooper
paratrooper napsal 01.03.16 v 15:15 10b.

Dobrá volba