Yuki Star 250 (2007)

Vlastník LeV-7
Vloženo 11.5.2007
Aktualizováno 3.7.2011

Mám jí teprve chvíli a jako na potvoru se zkazilo počasí. Kamarád, se kterým jsem kdysy jezdíval, mne opět nakazil a nemohl jsem tomu odolat. Nejprve jsem sháněl nějakou pěknou Jawu, ty jsem dobře znal z dřívějška, ale po prohlídce dvou, které vypadali h

Další info: Zatím vládne s motorkou max. spokojenost. Letos moc času na ježdění nebylo, ale najel jsem alespoň 1100km. Vše fungovalo jak má, dokoupil jsem plexi a nechal ušít brašny, foto dodám. Časem si pořídím větší mašinu, teď jsou důležitější investice...Svezl jsem se také na YUKI V3 a opravdu mne příjemně překvapila. Je to absolutně pohodový stroj na relaxaci, který bez problémů pokoří 100km/h a ještě k tomu ta audio výbavička. Za ty peníze paráda!!!

Doplněno 2011:
Před rokem jsem ji prodal a pořídil Maxiskútr Burgman 650.
Byl jsem s ní celkem spokojen, ale když si lidi a kamarádi z mého okolí pořídili silnější a větší stroje, tak jsem neměl s kým jezdit. Po dlouhý rozvaze padlo rozhodnutí na Burgmana, se kterým jsem doposud max. spokojen.

verdo
verdo napsal 21.05.08 v 20:15

Koukni na http://www.irondogs.ic.cz/, ať ti dobře slouží

Boža
Boža napsal 18.03.08 v 17:22

pěkná a za 10

LeV-7
LeV-7 napsal 14.06.07 v 21:48

Na www.choperzciny.ic.cz jsem už koukal. Zajímavý web, kterej budu opravdu sledovat. Času na ježdění, který bych si rád užíval, zatím moc není... škoda, počasí je super. Jinak jsem už nakazil YUKInou bratrance, kterej si pořídil na rybaření Yuki Cross 125. Po prvních 100km je moc spokojen. JInak dík za fajn příspěvky .

Vamp
Vamp napsal 07.06.07 v 16:37

Čau,díky za pochvalu ta tvoje je taky kráska,jen škoda že nebydlíš někdě poblíž,aby jsme mohly vyrazit na vyjížďku nebo udělat takový mini srazík Yuki a choppru malých kubatur .Přeji spoustu najetých kilometrů bez nehod,

Milos1
Milos1 napsal 07.06.07 v 09:25