Honda CM 400T custom (1980)

Vlastník hasic89
Vloženo 22.10.2016
Aktualizováno 22.10.2016

hladal som nieco na upravu cafe racer scrambler custom bobber

První dojmy - vzhlad zvuk.. kupoval som srdcom.. moja prva motorka ani sam som nevedel co vlastne chcem co nia atd.. tato motorka mi udava zakladny kamen.. vzduchom chladeny radovy dvojvalec..

velky vyber za tie peniaze nebol..cestoval som vlakom, potom dalsim vlacikom, autobusom do dedinky, kde som motorku nakoniec kupil.. domov som siel cez 120 km.. cez prepad karburatora sa prelieval benzin na cestu, ale dosiel som.. motorka zrala olej ale tuto zimu sa vsetkemu venujem.. nakolko pri jednej ceste mi natrhlo rozvodovu retaz.. rozvodova retaz, klzak, ventily, piestna sada, tesnenia, v karburatore nove ventily, tesnenia, membrany, akceleracna pumpa, nove brzdove dosticky, sviecky, fajky, olej, filtre, bateria, prachovky, gufera prednej vidlice, loziska v krku riadenia, pneumatiky.. prejazdil som na nej polovicu slovenska a po tejto operacii hadam prejazdim aj viac :) motorku som kupil prerobenu a este ju dalej prerabam podla seba.. od originalu ma ine svetlo predne i zadne, smerovky, volant sedadlo, rukovate, zrkadla, vyfuky, kontrolky, tachometer, sirsie pneumatiky..

hasic89
hasic89 napsal 24.12.18 v 20:53

Zakmix napis kedykolvek.. Momentalne riesim klukovy hriadel a je to boj..

Zakmix
Zakmix napsal 22.11.18 v 20:46

Super. Krásná práce. Za týden si jedu pro tu samou krásku. Doufám že budu minimálně stejně úspěšný u přestavby. Určitě se ještě v budoucnu ozvu

3neczak
3neczak napsal 02.11.16 v 14:47 10b.

Co dodat? Každý se musí otočit! Ať slouží. Samozřejmě 10 bodů.

p.epanica
p.epanica napsal 22.10.16 v 01:35 10b.