Husqvarna FE 501 (2016)

Vlastník GarioGringo
Vloženo 23.11.2016
Aktualizováno 23.11.2016

Nesmí se splašit, jinak se dá hezky řídit.

První dojmy - Nadšení, respek. Nic moc výkon, ale dnes po 60mth se na to dívám jinak. Výkonu až až. První dojmy - ach, jak je lehká, ALE - dnes bych ještě 10kg zahodil :-). Zpracování a technika super. Jenom na zvuk motoru si nemůžu nějak zvyknout.

Doplňky na motorce - Přídavná světla na noční "šichty" Utáhne v poho 50W

Husqvarna je moje oblíbená značka už 12 let. Je to moje třetí Huska. FE501 - Pořád se s ní učím a dostat ji na její limit znamená ještě pár let jezdit Mám nastavené 2 palivové mapy na přepínači - standart a "výbuch". Rozdíl je znát, že výbuch opravdu nastupuje už dole a motorka tahá až do omezovače bez díry. Valnou většinu ale jedu na standart, protože se mrcasim na první dva kvalty - spíš technické trial ježdění. Možná bych dnes sáhnul po 2T 300, ale zase když jedu delší trať nebo při jarním/podzimním letu po uhlazeném poli... Ej.. co dodat. Navíc při delších výjezdech jen tak neumře, 510 ccm hrnec to zpravidla dobouchá až dokud nepadnu já nebo to už guma nedá.
Převody - zatím jsem nic neměnil, nelaboroval. Váha - no či víc jezdim, tim víc je váha motorky v diskuzi. Hlavně v trialových pasážích, rychlých otočkách přes nohu,strom,kámen a jiné zajímavosti, když se válí v ve výjezdu hlavou dolu .
Motor - na ten KTM zvuk si nemůžu nějak zvyknout. Pořád mám pocit, že mu něco je.
Pocitově - když se jí nakládá, tak krásně funguje a jediné co nestíhá je jezdec. V otáčkách a teréním fofru funguje motor i podvozek přesně jak jí bylo asi určeno. U mrcasení se trochu nudí a dává to občas najevo
Olej dávám dle výrobce každých 15MTH, koupe se, maže se .. snad vydří co nejdéle.

nikod
nikod napsal 23.11.16 v 15:58 10b.

tak to má být.. nova ktm 450 2017 se zdá, že je po dietě 105kg..