Aprilia ETV 1000 Caponord (2006)

Vlastník Korak
Vloženo 23.12.2016
Aktualizováno 4.2.2022

Černá kráska na dlouhé výlety v jednom i ve dvou. Dlouho jsem o ní jen snil, doma mi návrat do jedné stopy moc neschvalovali. Letos jsem se rozhodl a začal hledat, po koupi semnou nemluvily ani dveře, ale nakonec si to sedlo :)

Suzuki DL 1000 V-Strom: nenašel jsem pěkný kousek a stále mě to táhlo k Aprilii

První dojmy - Ještě si na sebe zvykáme, ale myslím že se rychle sžijeme. Každopádně z ní mám super pocit a zároveň respekt. Teď už jen čekám na lepší počasí, abych mohl tuto krásku pořádně provětrat.

Doplňky na motorce - padáky, centrální stojan, 3x hliníkové kufry, automatické mazání řetězu

Moc dlouho mi rozhodnutí netrvalo, moc variant jsem neměl a po Caponordu pokukuji již řadu let. Jeli jsme se na ní podívat začátkem prosince s kamarády a pro jistotu rovnou dodávkou. Stroj delší dobu stál a tak jsme očekávali nějaké menší problémy. Nakonec byl ten nejzásadnější s baterkou, ale asi po hodině a půl se nám ji podařilo nastartovat. Po zkušební jízdě a konzultaci jsem jí vzal domů.
K motorce jsou tři hliníkové kufry, vyšší cestovní pleaxi štítek.

Koupil jsem novou baterku, ale stará po důkladném nabití stále drží.

S Capoušem jsem najel jen pár km a zatím mohu hodnotit pouze komfort a ten je pro mě super.

dále budu doplňovat

Tak po ujetí cca 750km stále hodnotím pouze kladně. Pohodlný stroj, který se ovšem dokáže proměnit v pěkného dravce. S naloženými kufry mohu vyrazit na delší výlety se vším co bych mohl potřebovat a ještě mi kopu místa zbude :)

26.9.2017 - po první zahraniční vyjížďce do Alp, cca 1700km, musím konstatovat, že jsme se již docela obstojně seznámili. Jediné co stále řeším, je zvláštní startování, kdy se i po nabití baterie stává, že nastartuje až po menší prodlevě (zakolísání). Každopádně, vždy jsem nastartoval a budu řešit až přes zimu.

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 29.01.17 v 09:57

ať ti slouží

prochyj
prochyj napsal 09.01.17 v 20:07 10b.

super další do týmu.jen vychytat všechny mouchy a mašina je nedocenitelná.v polovině června sraz caponordů na valašsku!!!

martan_2008
martan_2008 napsal 05.01.17 v 22:00 10b.

Pěkný kousek, stejnou mám v garáži, tak ať slouží a přináší radost z cestování

Jardas444
Jardas444 napsal 04.01.17 v 17:31 10b.

Gratulace k dobré volbě.Je to super motorka,nedám na ní dopustit.Takže jasných 10b.

Korak
Korak napsal 04.01.17 v 09:01

Hoši, ještě se určitě rozepíšu, teď na to není moc čas. Už se nemůžu dočkat lepšího počasí a první pořádné vyjížďky.