KTM 620 Supermoto (1995)

Vlastník GXR
Vloženo 7.3.2017
Aktualizováno 7.3.2017

Perfektní funbike,bohužel ho budu muset prodat.

První dojmy - První dojem asi že mi to utrhne ruce ale moc se mi líbila a po nastartování jsem si jí prostě musel odvézt domu.

KTM LC4 620 supermoto v barvách RED BULL,které má od výroby zapsané v TP,je na supermoto kolech R17 v techničáku zapsané i 21-18, má málo najeto a je to na ní vidět, po technické stránce je ve velmi dobrém stavu,až na lak kolem víka nádrže a prasklého předního blatníku je vše skoro jako originál.Má perfektní zvuk,startuje se pákou když to člověk umí tak chytne na poprvé,ale s mými 75ti kily to jde těžko což je taky jeden z důvodů prodeje,jinak motorka jede skvěle vypadá velmi dobře brzdy jsou na tom taky hodně dobře a celkově to je podle mě perfektní funbike. Koupil jsem nové led blinkry,zrcátka a podsedlovku aby vypadala jako nová. Bohužel jsem věřil na první pohled a koupil si tuhle radost ale je to na mě moc velký skok ze stopětadvacítky, nejraději bych si jí nechal ale peníze jsou jenom jedny,takže jí prodám a koupím něco hodnějšího,určitě se k ní chci časem vrátit.Na inzerát jí hned dávat nebudu ale kdybyste měl někdo zájem můžete napsat.Má perfektní tlumiče WP a brzdu brembo.

Bart350
Bart350 napsal 18.03.17 v 15:50 10b.

Co za ní ?? vypadá pěkně kolik kw v tp? kdyžtak zpráva