renocar_zari

Triumph Tiger 800 XR (2017)

Vlastník bang2000
Vloženo 15.9.2017
Aktualizováno 10.3.2019

Triumph tiger 800 třívalcové překvapení

Motorka koupena od harnessbiker (Praha 10-Uhříněves)

Honda CRF1000L Africa Twin: důvod neuveden

První dojmy - Třívalcový motor na této osmistovce,prostě báječný

Motorku bych doporučil pro - všestranná ohleduplná motorka,mototuristika střední obtížnost pro offroad je XCX

Doplňky na motorce - zadní blatníček, přední prodloužení blatníku, zvýšení řidítek,výfuk leo vince,

Původně jsem chtěl třiválcového triumpha 1200, cena vysoká, tak jsem na začátek radši koupil něco menšího versys 650 nového 2015,design ok hlavně byl nový.Motorka dobrá,ale začal jsem znovu pokukovat po Triumphu,na výstavě jsem omrkl mé zájmy (Africa taky krásná) a už se to rýsovalo Triumph 800 xrx, čtení recenzí.Super recenze ve střední třídě této kategorie byl v čele s bmw, rozhodnuto objednávka měsíc netrpělivého čekání a byl doma.
Jízda skvělá vibrace témněř 0, ale ten motor ta linearita prostě super připadné chyby v řazení pro tento motor žádný problém,brždění ,zatáčky a hlavně výjezdy báječný.
Jezdím jen sám, občas dám nějakou polňačku hlavně tedy silnici,osobně se mi líbí nastavování jízdních režimů, původně jsem si myslel že to moc nevyužiji, byl to omyl ještě že mě ukecali (predejce) Ať si vemu XRX , dobrá volba používám často Road,Off road a manuálně nastavuji Sport a Rain.
Cestování ok gelové sedlo je super, spotřeba u mého modelu po ujetí 3000 km je 4.1 l.
17000km upgrade výfuku leo vince skvělý zvuk titan vzhled super, dále zvýšení řidítek,padací rám, přídavná světla, vyhřívání.Veškeré udržbové ukony včetně diagnostiky si dělám sám, motorku jsem přes zimu chystal na už blížící se sezonu 2019 , žádné závady ani nedostatky jsem po rozebrání nenašel.
Další poznatky doplním

Radek_S
Radek_S napsal 22.09.17 v 18:13 10b.

Jó Trumpeta a tříválec, to je lahoda

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.09.17 v 21:13 10b.

werke
werke napsal 15.09.17 v 20:52 10b.

taky se mi líbí