Jawa 50/21 Pionýr (1976)

Vlastník Lubos92
Vloženo 24.2.2007
Aktualizováno 25.6.2012

Byl to můj miláček. Úplná paráda na naučení. Jako malej kluk jsem nemohl mít nic lepšího. Sice jsem na ní dlouho nejezdil, ale přes zimu 2006 se dočkala velké rekonstrukce, takže vypadá jako nová!

Jednu chvíli jsem silně uvažoval o STK, ale i když vypadá sebelíp, tak stejně jako všechny ostatní Jawy 50, nepatří mezi zrovna nejspolehlivější stroje.

ZMĚNA! Po dvou letech odstávky, kdy jsem prakticky všechny kilometry najížděl na Hondě, se mně jeden červnový víkend r. 2012 po tomto stroji zastesklo... Tak jsem ho vytáhl, oprášil, natankoval a doufoukl gumy... A jako zázrakem šlape jak hodinky! Takže zase jezdím i na tomhle. Začínám pomalu prodlužovat trasy, tak uvidíme, jak se stroj, na kterým jsem se učil jezdit, osvědčí...

Jako nástupce, byl již roku 2008 pořízen Simson S51 Enduro. To už byla trošku jiná liga, ovšem i přes tuto skutečnost na Pionýra nikdy nezapomenu. Na první motorku, doufám, nezapomíná nikdo.

Podas
Podas napsal 27.01.14 v 20:11 10b.

A zrovna na takovým jsem toho najezdil fakt hodně

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 27.01.14 v 16:19 10b.

Pincka si dal hezky do kabátu, to musím uznat. Nejlepší na tom je, že si ho nebastlil, ale nechal takhle! 10b

SpecialBug
SpecialBug napsal 09.01.14 v 16:29 10b.

Je luxusní :)

dachl21
dachl21 napsal 03.02.10 v 21:28

krása,dávám za 10

Martic
Martic napsal 29.12.09 v 01:27

Krásná leštěnka z něj je . Za 10 dávám .
A přeju co nejméně poruch a co nejvíce nalítanejch kiláků .