renocar_zari

Gilera Nordwest 600 (1993)

Vlastník Lusev
Vloženo 31.7.2019
Aktualizováno 31.7.2019

Italský design je prostě nej, láska na první pohled a to byla chyba

První dojmy - Motorka pro divocha na silnici, sice 33 kw, ale ta zábava, když máte do třiceti let a 80 kg. Svižná, hezká, ovladatelná!

Motorku bych doporučil pro - Na blbnutí, po zadním, po předním, smykem, kteří se nechcou hned zabít, ale bavit!

Teď se budu opakovat, ale skvělá motorka! Motorku jsem koupil na základě toho, že jej prodával soudní znalec, jako neopakovatelnou koupi, což bohužel byla! Krček svařený po bouračce, tak, že ani při prohlídce nic nenajdete a až stále nemůžete vyvážit kola apod., zajedete na laser a zjistíte, jak je křívá. Jo, měl možná štěstí, tehdy byly Kralupy, tak rozkopány, že jsem nic nepoznal. Oprava v Holubicích u Brna, ale nemůžu dělat reklamu, takže jen skvělá kvalita a vstřícnost technika/majitele servisu, dokonce i marži si snížil, když zjistil oč jde a jak mě napálil prodejce!
Motorka samotná po opravě v mých předrodičovských letech super: svižná, lehká, hezká (kolega konstatoval kočkolap), sice motard, ale musím pochválit i nastavení podvozku a úzké klouzavé sedlo, přispívající lehké ovladatelnosti. Brzdy velmi dobré, uložný prostor minimální, ale potřeboval jsem jen hezký mladý batůžek, který se musel velmi dobře držet řidiče! Na delší cesty tedy nevhodná, ale ta hravost! U mě spotřeba minimálně 6 l, ale peníze se našli. Na itala i spolehlivá, jen pneu, olej a hlídat kapaliny.