Kawasaki Z900RS (2019)

Vlastník manxt6
Vloženo 15.9.2019
Aktualizováno 17.9.2019

tento stroj mne zaujal vzhledem.je to v naháčích TOP mašina.jak po vizuální stránce,tak i po stránce cenové...ta darda se nedala přehlédnout.

Motorka koupena od FIRMA:Rimoto (Třebíč)

Kawasaki Versys 1000: naháč je naháč

První dojmy - první dojem...půl roku bez mašiny a pak jsem se bál na tom odjet z prodejny...hlavně abych to hned nerozmlátil ! ale ovladatelnot je skvělá.

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo se nebojí větříku...

Doplňky na motorce - padací rám,mřížka chladiče,všechny tři kufry,navigace,přední a zadní prodloužení blatníčku,brzdové světlo,usb zásuvka na řídítko,rozšíření bočního stojanu.

vlastnosti tohoto stroje bych popsal takto...koukněte na Motorkáři.cz na recenzi.
pak je také vinikající recenze na youtube a to Jednoustopou .to řekne každému vše co potřebuje.

Je to svělej retro stroj s moderními komponenty co skvěle fungují. Za mne naprostá spokojenost,zatím mám najeto něco málo přes 4000km.

bruttopyr
bruttopyr napsal 16.04.20 v 22:27 10b.

Moc pěkná!

Brukev
Brukev napsal 17.09.19 v 18:35 9b.

Tož kuci mají pravdu !! Ten kufr je peklo ... je mnoho alternativ jak vozit věci a neznicit vzhled motorky

manxt6
manxt6 napsal 16.09.19 v 19:38

no..kufr dolu nepujde.nebudu tahat na týden bágl na zádech.nemám to kolem komína...pokud jedu kolem komína tak kufr doma nechám,ale já na tom cestuji.500-600km za den a někam věci na tři či čtyři dny dát musím.

fery251
fery251 napsal 16.09.19 v 18:54 10b.

Krásný stroj

vopák
vopák napsal 16.09.19 v 15:39 10b.

Libovka..Top klasika současnosti