Yamaha XT 660 X (2008)

Vlastník Majkl.S
Vloženo 21.12.2019
Aktualizováno 21.12.2019

Tupej motárd... ale zábavnej :)

Suzuki DR-Z400 SM: Ani nevím, nějak jsem zvážil pro a proti k jakému účelu ji vlastně chci a nakonec XT660X byla jediná a jasná volba.

První dojmy - Po X letech jsem si pořídil zas motorku, tak jsem byl ze začátku trochu nejistej na silnici a v provozu... ale šťastnej :D

Motorku bych doporučil pro - Pro mladý kluky - za holkama na koupaliště ideál :D

V době kdy jsem se rozhodoval o koupi motorky jsem hledal jednoznačně supermoto, to byla první podmínka. Další podmínka byla motorka, kterou nebudu omezen v tom smyslu plánování vícedenních výletů a podobně, zkrátka jsem chtěl takovou motorku "je hezky, mám čas, jedu se projet" žádné plánování. Třetí podmínkou byla možnost i delších výletů, když už by na to došlo, aby se s ní dalo jet i delší trasu. Čtvrtou podmínkou bylo dvoumístné provedení... důvod nemusím vypisovat, zkrátka chci mít možnost i někoho svézt :). Poslední, pátou podmínkou byl rozumný servisní interval. A volba byla jasná... XT660X a po faceliftu... to je jasný... hlavně kvůli vzhledu a zadní kyvce. S motorkou mám odjety 2 sezóny a jsem spokojen, stíhám i silnějším motorkám a co mě baví nejvíc je ten zátah z nízkých otáček :)

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 22.12.19 v 10:03 10b.

Parádní stroj...